Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hunter X Hunter es Naruto....

Hunter X Hunter es Naruto. Csak szerintem hasonlitanak?

Figyelt kérdés

Nemreg kezdtem bele a HxH-ba 30. reszig lattam. De arra gondolok hogy mindketto 1 vizsgaval nyit es a tortenet is hasonlo, de a szereplok is szinte ugyanolyanolyanok... a kisse gyenge de kitarto foszereplo, Kurapica akinek kiirtottak a klanjat es bosszura szomjazik a "Fantom Tarsulat" ellen es kulonleges piros szeme van ez nem egy Sasuke sharingannal akinek szinten kiirtottak a klanjat es bosszut akar allni a battyan aki az Akatsuki tagja? es meg sorolhatnam a hasonlosagokat.. nem lehet hogy az egyik anime masolta a masikat vagy valami olyesmi? vagy csak en kepzelem ezt bele? :D


Koszi a valaszokat es bocsi a regenyert! :)



2014. nov. 18. 05:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nos igen lehet, de a HxH előbb volt. És hidd el ha folytatod akkor rájössz, hogy a HxH jóval komolyabb mint hitted.
2014. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hasonlítanak, az volna a csoda, ha nem. A nagyon hosszú mangáknál animéknél az alkotók nézegetnek minden felé, gyűjtik az ötleteket, és van, hogy akaratlanul is (vagy szándékosan), egymástól lopnak.
2014. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ertem en hogy lopnak meg masolnak.. na de ennyire? :D meg a vizsgaban is voltak ugyanolyan feladatok ( HxH-Azonositot kell elvenni, Naruto-Tekercseket kellett elvenni). Vagy mondjuk a labdas jelenet is arra emlekeztetett mikor Kakashi-tol kelett elvenni a csengoket :D


De egyebkent mindket anime nagyon tetszik, es folytatni is fogom mindkettot. :)

2014. nov. 18. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Első, hogy mondhatsz olyan dolgot amivel nem vagy tisztában? :)


A Naruto manga 1997-ben jelent meg, míg a Hunter X Hunter 1998-ban.

Így az állításod helytelen, a Naruto előbb volt, mint a HxH.

2014. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Négyes, éppen az a helyzet, hogy te tévedsz. A Naruto mangája 1999-ben kezdődött.

[link]

A Hunter x Hunter-é pedig 1998-ban.

[link]

Egyszóval nagy eséllyel Kurapika karaktere ihlette Sasuke karakterét. Amúgy szerintem Kurapika sokkal jobban meg van írva, mint Sasuke.

2014. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Published 1997

2014. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1999-ben kezdődőt a folyamatos eladás, de már 1997-ben elérhető volt.
2014. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, 1997-ben a pilot fejezet jelent meg belőle, amit én nem neveznék tényleges megjelenésnek a manga sorozat részéről.
2014. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem csak Kurapika hasonlit egyebkent... Hisoka szerintem egy Orochimaru-Gaara keverek, es ez a testver kapcsolat Killua es a battyja kozt is Hinata es Neji kapcsolatara emlekeztet, es Neji meg Killua battyja (nem tudom a nevet :D) hasonlitanak is egymasra. En is ugy tudtam hogy a Naruto elobb kezdodott es a HxH masolt rola, de most kicsit elbizonytalanodtam :D
2014. nov. 19. 01:08
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerk.: masolhatott*


Mert ugye az se mbiztos hogy masolt az egyik a masikrol, bar ennyi hasonlosagot aligha lehet veletlennek nevezni szerintem...

2014. nov. 19. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!