Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem találjátok furcsának a...

Nem találjátok furcsának a Risimg Star-ban?

Figyelt kérdés
Mármint azt,hogy azok a kisképek, amelyek megjelennek a LED falon, ugye azok a facebookos profilképek. Na most hogy van az,hogy akik szavaznak, mindnek szép,jól kivehető,selfie vagy ahhoz hasonló profilképe van? Igazak egyáltalán azok a képek? Hogy lehet,hogy egyik szavazó se olyan, akinek nincs profilképe/távoli,egészalakos képe van?

2014. nov. 21. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkodtam. . .
2014. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapból kamu, mivel gondolom előtte kiválogatják, hogy miket raknak ki élő adásban... Mert az még hagyján, hogy egészalakos képet nem raknak be... De ugye lehetnének eléggé durva profilképek is, szóval gondolom automatán azért nem raknak ki mindent... Persze szerintem ez az egész szavazás dolog kamu... Már úgy is előre el van döntve az egész.
2014. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!