Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem túl hypolt az...

Csak szerintem túl hypolt az Éhezők viadala?

Figyelt kérdés

mindenütt ezt látom...

Belenéztem az első részbe, de nekem nem tetszett.

Van az a közmondás... "olcsó árunak sok a vevője"

és ez a főhősnő... nagyon látszik rajta, hogy "éhező"... :D



#film #Az éhezők viadala #hype #akciókalanddrámavagymiaf4sz:D
2014. nov. 24. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak te vagy így vele. Sőt, biztos, hogy vannak mások is akiknek nem tetszik. De én például szeretem, a sztorija jó és nekem mondjuk a színészekkel sincs bajom. Ízlések és pofonok, de én a helyedben azért elolvasnám a könyvet és akkor lehet, hogy kiderülne nem a történettel van gondod. :) De ha tényleg elolvasod a könyvet, akkor olvasd végig a sorozatot. Talán megszereted és a végén még a filmmel us megbarátkozol. (Azért az a közmondás ide nem igaz, ez a trilógia tényleg jó. :) )
2014. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 HalkHogen ***** válasza:
0%
Az első részt még elnézegettem, de ez a második már totál értelmetlenség volt számomra. Élvezhetetlen. Sebaj, vannak más filmek, amik kárpótolnak.
2014. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A felhasználó ***** válasza:
25%
Egyszer nézhető.
2014. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Könyvben biztos jobb. De a filmek nekem se igazán jönnek be.
2014. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A filmekben nagyon sok minden nem jön ám át. Előbb láttam az első két filmet, aztán úgy voltam vele, hogy wtf, nem értek semmit, és egy baromság az egész. Aztán elkezdtem olvasni a könyvet, és teljesen beszippantott, nagyon nagy hatással volt rám, több tartalom van benne, mint elsőre hittem. A filmek lehet, hogy túl vannak hypolva, de a könyv szerintem nem.
2014. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legelőször, amikor az első részből láttam részletet (kb. 10 perc), akkor én is úgy voltam vele, hogy nem értettem mi ebben olyan nagy szám. Később megnéztem végig és akkor már nagyon tetszett és azóta is rajonlója vagyok a trilógiának. A héten voltam moziban megnézni a 3. rész első felét. Amikor először hallottam a filmről, még nem tudtam, hogy könyv alapján készült, most kezdem majd el olvasni, amint befejeztem egy másikat. Kíváncsian várom, hogy mennyiben más a kettő.

Viszont, hogy imádom a trilógiát, az csak az én véleményem. Szerintem elég megosztó, vannak olyanok is sokan, akiknek nem tetszik, mint ahogyan neked sem, és gondolom így elég idegesítő lehet mindenhol ezt látni, annó ugyan így voltam a High School Musical-el, már a frász kerülgetett, hogy mindenhol csak az ő fejüket látom :D Szóval meg tudlak érteni :)

Viszont nekem nincs bajom a szereplőkkel, szerintem jól eltalálták, bár azt még most sem tudom megérteni, hogy a filmben Peeta, hogyan lehet szinte ugyan olyan magas, mint Katniss, mikor a valóságban minimum 1 fejjel alacsonyabb nála :D

2014. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, Jennifer Lawrence kb. 5 centivel magasabb a valóságban, gondolom a filmben azt még egy cipővel tudják ellensúlyozni, de aztán amikor a valóságban ráadnak egy 10 centis magassarkút, akkor az már csak 15 centi.. több, mint fél fej :D
2014. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megnézni. Én most néztem meg a 3. részének az 1 részét és nagyon ott van. De ízlések és pofonok.
2014. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Tipikusan az a trilógia, aminek csak a könyvváltozatából fog átjönni igazán a cselekmény.
2014. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!