Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől függ, hogy kinek hányszo...

Mitől függ, hogy kinek hányszor szerepel a neve?

Figyelt kérdés
Az Éhezők viadalában pl Galenek 42-szer szerepel a neve. Ez mitől függ?

2014. dec. 3. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Most mi is a pontos kérdés? Hogy hányszor találod leírva?
2014. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.:) A kiválasztáskor, amikor kihúzzák, hogy ki megy a viadalra. Pl: említik, hogy Galenek 42-szer, de Primnek még csak most fog először. Ez hogy működik. Bocsánat, tényleg rosszul fogalmaztam:)
2014. dec. 3. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Most már világos :D

Amire emlékszem belőle: Valami segélyt kap, és cserébe pluszba bedobják a nevét az üvegbe. Talán élelmiszert kap érte. Régen olvastam már. Ezért szerepel annyiszor, mert mindig élelmet kapott és az Kattnissel is megosztotta.

2014. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óóóó már értem.:) Köszönöm!!!:)
2014. dec. 3. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy telnek az evek mindenkinek 1-el tobbszor. 12 evesen 1x, 13 evesen 2x, stb. Kiveve ha jelentkezel tesseraert (nem biztos, higy ez a neve), ami elelmiszersegelyt jelent. Cserebe meg 1x bedobjak a neved ( hurra, hurra), igy nagyobb az esely, hogy kivalasztanak ;)
2014. dec. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A filmből nem derül ki (ahogy sokminden más sem) de a könyvben minden érthetöenle van írva
2014. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Loryfox ***** válasza:
12 évesen kerül be először a neve az üvegbe. egyszer mert muszáj, aztán amennyiszer feliratkozik, annyi olaj, és gabonasegéjt kap. neki asszem 4 vagy 5 tesója van, plusz az anyukája, meg persze ő. azért szerepel annyiszor a neve, mert feliratkozott maga, és a családja segítségére. és az tesszera.:)
2014. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első évben (12 évesen) egsszer kerül be a neve. Majd 13 évesen kétszer, 14 évesen háromszor majd így tovább. Viszont úgynevezett tesszeráért feliratkozhat többször is. Minden egyes plusz feliratkozás egy ember éves gabona ellátását fedezi. Remélem érthetően mondtam el :)
2019. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!