Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a Family guy-t?

Ti szeretitek a Family guy-t?

Figyelt kérdés
És, ha nem akkor mit?? (Én imádom)

2014. dec. 6. 20:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Alap! Lassan 30 éves vagyok, mégis hatalmas F.G. fan :)
2014. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én szeretem meg a bátyám is. a barátaim viszont nem. valószínűleg azért mert rajzfilm és közönséges a humora.

17/L

2014. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Régebben szerettem, és jó sok részt láttam, de nagyon meguntam az üres, fejetlen, ökör poénokat. Peter már kifejezetten idegesített a végére, szóval nem is nézem többet.


Amit viszont imádok, az a South Park, tele van az is hülyeséggel, de mindig van benne valami aktuális mondanivaló, mögöttes tartalom, és nagyon tetszik, ahogy körészövik az amúgy nagyon vicces jeleneteket. Csak ajánlani tudom :)

2014. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Az első pár évadon elnevetgéltem. Azóta max egy pár részre tudtam rámondani, hogy "na ez nem volt olyan rossz". A mostani részekben (ha úgy adódik, hogy kíváncsiságból beléjük nézek) talán van egy-két poén, amit mérsékelten humorosnak lehet nevezni, ezektől a ritka esetektől eltekintve az egész abszolút minősíthetetlen és idegőrlően idegesítő.
2014. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Garrison 2001 ***** válasza:
62%
Én nagyon szeretem, mert szerintem általában vicces, rajongónak nem mondanám magam, de ha pl. egy fárasztó sulis nap után péntek este megnézem, levezetéshez tökéletes. Meg tök jó poénok vannak benne, olyanok amiken röhögni is lehet, nem ilyen álviccek, amilyeneket néha emberek kitalálnak(pl.: hogy hívják a fagyott ismeretlent? hidegen. ááh, az ilyenektül néha már lassan rosszul vagyok).Mondjuk van amikor kicsit fikázzák benne a vallást, azokat a jeleneteket nem igazán szeretem, de alapból bírom a rajzfilmet. 17/F
2015. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!