Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Violetta...

Mi a véleményetek a Violetta című sorozatból Diego-ról?

Figyelt kérdés
Szerintetek Violetta is szerelmes belé? És a 3. évadban szép párt alkotnak Francesca-val? Meg csak úgy simán nektek (is) szimpatikus??? ;) :D
2014. dec. 19. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején egy undok, önző és szemét alak. De a végénél már kedves, őszinte és jó fej. Tényleg szerelmes (lesz) Viluba, és Vilu is belé. Én megszerettem. Nem annyira, mint Leont, de megszerettem. És Francescával is tök cuki. És nagyon tehetséges.
2014. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen majd az lesz. ÉN IMÁDOM..azok a beszólások...nagyon menő :D viszont az nem tetszett amikor az elején megtudtam h ludmillával szövetkezett..ha az nem derült volna ki akkor megszerettem volna jobban mint Tomast. de nem baj mert a vége felé már tényleg szerelmes lesz belé..mondjuk leonnal lesz a végén...sajnos
2014. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert én is Imádom őt és miatta kezdtem el nézni a sorozatot... Olyan vicces meg menő, és jó nyomon követni, hogy bármi áron meg akarja Violetta szívét hódítani!! De jól csinálja..... :)
2014. dec. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!