Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok irni 2000 utani...

Kikki6 kérdése:

Tudnátok irni 2000 utani brazil filmet vagy sorozatot? Lehetoleg vicces legyen. Vagy ha brazilt nem tudtok jo spanyol is. Es ez nem kerdes de most kerdes lesz?

Figyelt kérdés
Igazabol nem is a filmre vagyok nagyon kivancsi csak imadom a barzilokat.... A Violetta is Brazil/Spanyol/Argentin sorozat... Azt nem nagyon szeretem de olyan fajta is jo lesz... Meg van a Getto Milliomos... Az is ilyen es az a fajta is jo....:) Bocsi az ekezet miatt... Telorol irtam:)
2014. dec. 26. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
isten városa
2014. dec. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Gettómilliomos Indiában játszódik, indiaiakkal. Csak, hogy tudd...
2014. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudd, tudok rola. Ezert nem kellett volna fecserelnem az idodet.-.- Elso valaszolo koszi:)
2014. dec. 26. 23:55
 4/4 anonim válasza:
Ha annyira imadnad a "bazilokat", tudnad, hogy a Violetta argentin sorozat, de minden egyes reszben elhangzik Buenos Aires neve, nem szamit. Buta vagy:) mi brazilok utaljuk az argentinokat, epp ezert kulonleges Messi es Neymar baratsaga. En itt nottem fel, de brazil szarmazasu vagyok, es meg igy is azt erzem, amit mas brazil emberek. Tudatlan vagy, megis kioktattad a valaszolot 0 esszel. Szamomra mar egyenesen serto volt a kerdesed. Ate logo:)
2015. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!