Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Hobbit filmek...

Szerintetek a Hobbit filmek után lesz majd a Gyűrűk Urával kapcsolatos film még?

Figyelt kérdés
Hisz sok könyv íródott. Érdeklődés van bőven iránta. Úgy, ahogy a Hobbit az utóbbi előzménye úgy vihetnek még bőven filmrevihető eseményeket. Akár nem előzményt, hanem folytatást, vagy nem is tudom.. Kizártnak tartom , hogy itt a vége. A Hobbitnak lehet, de , hogy találkozunk még Középföldével Peter Jackson által biztos vagyok. Szerintetek?
2014. dec. 29. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha sincs itt a vége....Ez Hollywood!! Mindenből30 folytatást vagy reebootot csinálnak!

Peter Jackson meg másból nem tud kasszasikert csinálni csak ebből úgyhogy.....

2014. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rég volt erről egy kérdés, ahol valaki kifejtette, hogy nem valószínű. A Gyűrűk Ura és pláne a Hobbit túlságosan új filmek ahhoz, hogy rebootolják őket, a többi Tolkien mű joga pedig az örökösöknél van, akik féltve őrzik Peter Jacksontól, látva, mit művelt. :)
2014. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű mert valahol olvastam hogy Tolkien örököseinek nem tetszettek a hobbit filmek ezért többet hagynak megfilmesíteni. Pedig most olvastam ki a karácsonyra kapott Húrin gyermekeit és az tökéletes film alap. Sokkal epikusabb mint a hobbit és igaz hogy kb 200 oldalas de bőven van egy trilógiára elegendő tartalom benne. Két fejezet ír le benne két csatát plusz még vagy négyet említés szintén úgy hogy csak ezzel meg lenne a trilógia elnézve a 3. hobbit filmet.
2014. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elírtam az elején többet nem hagynak megfilmesíteni. Bocs.
2014. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem reebootolják mert friss?? és a csodálatos pókember? a fantasztikus 4 es??
2014. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!