Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az útvesztő következő részében...

Az útvesztő következő részében (Tűzpróba) Gally szerepelni fog?

Figyelt kérdés
*Spoiller*
2015. jan. 4. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mivel Ő nem ment velük az első rész végén (sőt elvileg meghalt).

Ezt úgy mondom, hogy nem olvastam a könyvet, szóval nem 100%, de szerintem nem fog benne szerepelni.

2015. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lestat_626 ***** válasza:
A könyvben nem szerepel, a filmben valószínűleg fog. :)
2015. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a filmben hogyhogy szerepelni fog? Az egyes végén meghalt nem?

És a könyvben sem szerepel. Ezt nem értem.

2015. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam most egy cikket, ahol azt írták, hogy a filmben(2-3) Gally szerepelni fog, sőt, fontos szerepet fog betölteni.
2015. jan. 4. 21:12
 5/6 Lestat_626 ***** válasza:

SPOILER

Gally nem halt meg Az Útvesztő végén. :)

Azért gondolom, hogy szerepelni fog a folytatásban, mert Will (aki Gally-t játssza) még Az Útvesztő promóciós körúton mondta az egyik interjúban, hogy ő is megy a 2. rész forgatására.

2015. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiki02 válasza:
Gally nem halt meg a könyv szerint a végén, csak Thomas összeverte, mivel egy késsel megölte Chuckot. Ezután nincs róla szó, legalábbis az útvesztőben. Tovább nem tudni, hogy hogy filmesítik meg, mivel az Útvesztő vége is eléggé eltér a film végétől.
2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!