Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X-Akták című sorozatnak...

Az X-Akták című sorozatnak van folytonossági története vagy nézhetem össze-vissza is a részeit?

Figyelt kérdés
Úgy értem olyan-e mint sok sorozat hogy ha egy részt kihagyok vagy nem sorban nézem akkor nem tudom hogy mivan, vagy olyan hogy minden rész másról szól és nem kötődnek egymáshoz?

2015. jan. 6. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy háttértörténete, Mulder húgával, meg azzal, hogy a kormány emberei (pl a Bagós) próbálják elfedni az igazságot, de egy-egy rész jobbára egy-egy története, vagy ha úgy tetszik aktát mesél el. Azért ne össze-vissza nézd, de ha kimarad egy-egy rész attól még nem lesz értelmetlen. Viszont ha több részt kihagysz azért lesznek lukak a történetben.
2015. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sorrendben kell nézni, mert igen, jelentős benne az átívelő szál.
2015. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!