Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmám c. sorozatban...

A Szulejmám c. sorozatban hogyan hal meg Mustafa?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a Szultán meg öleti. Igaz ez? Ha igen akkor miért?

2015. jan. 22. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Elrabolják egy kocsival, csomagtartóba teszik és belelökik a kocsiját a vízbe. Próbálnak rajta segíteni, de már túl mélyen van a kocsi, és az ajtó sem nyílik. Később kiemelik a kocsit, de már rég halott volt, az az ironikus az egészben, hogy a Szultán emelteti ki a vízből a kocsit.
2015. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Leszakadt az arca.
2015. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írók mért ilyen hülyeségeket írnak azt nem tudom.De én elmondom neked, hogy volt.Igen a szultán kivégzi árulás vádjával.Hürrem éléri, hogy árulással vádolják.Hát ennyit tudtam segíteni.Remélem elég.
2015. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szultán kivégezteti, és függöny mőgül nézi, ahogy az emberei megölik.
2015. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rüstem ír egy levelet Mihrimah Amasyaba megszerzi a pecsétjét (nem szó szerint) és elkuldik Tahmaszp sahnak és ő válaszol és direkt a szultánnak küldik és ez Hürrem ötlete volt, de persze azért ő is befolyásolta erre. Mielőtt Mustafa a táborba érne a janicsarok elé mennek és figyelmeztetik de ő akkor is megy és Zaal Mahmud aga megfolytja.
2019. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!