Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan szerezek szinkron...

Hogyan szerezek szinkron hangokat?

Figyelt kérdés

készítettem egy természet feletti animáció sorozatot, de nincs hangjuk, hogyan tudnék szerezni, vagy toborozni szinkron hangokat, (embereket) ??

Skype-ra gondoltam, jó lenne az??



2015. jan. 28. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerőseid nem vállalják?
2015. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ismerős érzés. Én is animációkat készítek, és a szinkronnal nagyon sok problémám van. Ezért nem is készítek jelenleg szinkronos animációkat.


Ami azt illeti, ha ingyen akarsz szinkront találni, akkor érdemesebb angol animációt készíteni angol szinkronnal, és maximum rányomsz egy magyar feliratot. És ha nem akarsz plusz munkát magadnak, máskor érdemesebb inkább úgy dolgozni, hogy először összegyűjtöd a szinkronosokat, felveszed a hangot, és csak utána készíted el az animációt. EZ csak jó tanács, nem sértés. :)


Amúgy szeretem az animációkat, ha esetleg kész leszel vele, érdekelne, hogyha elküldöd, vagy belinkeled.

2015. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönőm, dvd-re kivan írva. feltöltőm youtube-ra és linkelek :)
2015. máj. 28. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!