Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy, hogy Wally West (Kölyök...

Hogy, hogy Wally West (Kölyök Flash) van az Igazság Ligája 2001-es animációs rajzfilmsorozatban?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy az eredeti villám, Barry Alen van a 7 alapító tag között(Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern (John Stewart), Martian Manhunter, Hawkgirl és Flash), aki laboratóriumi balesetben nyerte erejét, de végig néztem a Jung Justice-t, ot úgy van ahogy vártam (Barry a mentor és Wally a "segéd" (mondjuk róla ekkor hallottam először)) és tegnap fejeztem be az Igazság Ligája és az Igazság Ligája Unlimited sorozatot is (amit korábban a cartoon networkön néztem jó pár éve, ezért megnéztem most újra a neten bár kb. 5 részt nem találtam magyarúl) és bennem most tudatosult, hogy nem Barry van benne, hanem Wally és én ezt nem értem. Most akkor, hogy van ez? Kölyök Flash (a vörös hajú), Batman-haz képest gyerek vagy felnőtt? És akkor mi van a szőke Flash-el? És akkor az új Igazság Ligája mozifilmben, ami már állítólag 2 részre bontva érkezik + a karakter külön filmjében is Kölyök Flasht fog alakítani Ezra Miller, vagy a Grant Gustin féle Flasht?

2015. febr. 21. 05:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A Crisi on Infinite Earth (Végtelen Világok Krízise) miatt.

SPOILER

Ebben a képregény sorozatban Barry A Flash az alapító, a szőke hajú, meghal, hogy megmentse az egész univerzumot a DC legnagyobb és legerősebb ellenségétől.

De végül nem hal meg csak átkerül egy másik dimenzióba.

SPOILER VÉGE

A The New 52-ben tér vissza hivatalosan Barry, addig Wally veszi át a Flash szerepet, de ő nem olyan jó mint Barry.

Mivel az Igazság Ligája 2001-es a The New 52 pedig 2011-es ezért Barry sorsa addig még ismeretlen volt. De a többi Igazság Ligája filmbe/sorozatba már Barry a Villám. pl a Flashpoint Paradox róla szól.

Amúgy szerintem Ezra Miller a Barry Allen Flasht fogja alakítani.

2015. febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Crisis
2015. febr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!