Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek ojan filmeket amik...

Ismertek ojan filmeket amik olyanok mint a Szent Johanna gimi?

Figyelt kérdés
Én már ki olvastam az ősszes részt és szívesen néznék valami hasnló filmez is .Aki szeret vagy nem szeret olvasni bátran ajánlom . Én nemszerettem olvasni de Laura megszerettedte velem

2015. febr. 23. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Akkor olvass még egy kis helyesírási szótárat.
2015. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jólvan na telefonról írtam és fére nyomtam a billentyűzetet . Nem kell bunkózni. Ha meg nem tudsz normális választ írni akor nem kell leszólni !
2015. febr. 24. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Oké, az egy dolog, hogy telefonon könnyű félrenyomni egy betűt, de ha ezt nem is számítjuk bele, még ott vannak a hiányosságok, többletek (vessző, szóköz), meg az idegesítő, gyerekes szóismétlések.

Ez nem bunkózás, csak tanács, hogy figyelj oda jobban. Hidd el, ebből még nagyon cikis szituk is lehetnek. Remélem a végrendeletedet már nem így fogod megírni.

2015. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LOL (ez a film címe)
2015. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm szerint a 3 méterrel a felhők fölött hasonlít a SzJG történetéhez. De ezt nem tudom biztosra mondani, mert nem láttam a filmet.
2015. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!