Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Két...

Mi a véleményetek a Két pasi-meg egy kicsi utolsó epizódjáról? A sorozatbarát weboldalon feliratosan megtekinthető!

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem borzasztó, már a 8. évad után abba kellett volna hagyni. Charlie nélkül nem az igazi, és Jake is felnőtt, és valahol azt olvastam, hogy a rendező egész más befejezést tervezett a sorozat kezdetekor: pl. Jake fősulira megy.
2015. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se volt valami jó.
2015. márc. 1. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan volt, mintha megerőszakolták volna a karaktereket, ráadásul az egész addigi történetvezetés is értelmét vesztette. Én szerettem a 9-11 évadokat, de a 12. már nagyon erőltetett volt ezzel a örökbe fogadással. Aztán valahogy megbarátkoztam vele, de az utolsókét epizódban mindent felrúgtak. Például nem szerepelt a gyerek, Walden azon sírt hogy egyedül marad a házban, pedig elvileg pont azért fogadta örökbe, hogy ne legyen egyedül. Összejött a gyámügyis nővel, akinek akereszteve nemderült ki, de kb csak azért, mert nem volt jobb, nem volt hepiend. Alan elvileg megkérte Lyndsey kezét, a végén a csaj mégis eladja a gyűrűt, szóval gondolom, annak is vége. Jake hazajött az apjához, és összesen másfél percet töltött vele. Mintha mindenből és mindenkiből viccet csinálnának. Aztán mikor Charlie volt barátnői olvasták a leveleit, az is furcsa volt. Pl nem feküdt le Mia nővérével, és nem kapott tőle semmi betegséget Chelsea. Charlie karakteréhez sem passzolt az, hogy pszichopatát csináltak belőle. Semmi oka nme volt bosszút állni Alenen vagy Waldenen. 8 évad alatt megértették velünk, hogy Charlie valójában szerette a csajádját, csak kicsit sajátos módon, de nem ártott volna nekik. Most sikerült mindent lerombolni a készítőknek, amit eddig felépítettek. Viccesnek szánták, de mivel nem követte az elmúlt 12 évadot, így nagyon nem jól sült el az egész, másfajta humor volt, nem ideillő.
2015. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából kapott Chelsea Charlietól nemi betegséget.
2015. ápr. 2. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
El sem tudom mondani mennyire pipa voltam a végén mikor kivartam 37 percet es bumm raesik egy zongora Charlie-ra akinek meg csak az arcát sem mutatjak...bezzeg a zs idó lorrenak igen...baz.ki meg most is pipa vagyok
2015. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Mivel hogy valószínűleg nem Charlie Sheen alakította Charlie -t ezért nehéz lett volna mutatni az arcát.
2016. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meggyalázták Charliet, egy szar volt az egész, nem is értem, hogy lehet ilyen siralmas vége egy sorozatnak…
ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!