Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok az Oscar-díjakhoz?

Mit szóltok az Oscar-díjakhoz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
azokban a kategóriákban amiket nagyjábból ismerek szerintem nem volt meglepetés, azok nyertek ami sejthető volt pl Birdman
2015. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Boyhood c. szemét nem vitt nagy díjakat.


Elégedett vagyok.

2015. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért lenne szemét a Boyhood?
2015. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Kódjátszmát jobban értékeltem volna, de egyébként elégedett vagyok a díjakkal
2015. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert azon kívül, hogy "JAJJ 12 ÉV", semmit nem tudott felmutatni.
2015. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem túlságosan vagyok elégedett! Legjobb férfi színész igazából bárki lehetett volna Eddien kívül, de szerintem leginkább Michael Keaton, vagy Benedict Cumberbatch érdemelte volna meg... VAGY MONDJUK Jake Gyllenhaal !!! Ilyet, hogy még nem is jelölték... Idióták!

Férfi Mellékszereplő kategóriában Edward Nortonnak kellet volna nyerni.

A legjobb filmzenénél, pedig vagy az Imitation Gamenek, vagy az Interstellarnek kellet volna aratnia.


Éééés! Az animációs filmeknél mi az, hogy még csak nem is jelölték minden idők legjobb (vagy második legjobb a Wall-E után) alkotását a kategóriában? Igen, igen a LEGO Moviera gondolok...


Ezeken kívül a maradék kategóriában szerintem kifejezetten jó helyre kerűltek a szobrocskák... Örülök, hogy a legjobb adaptált forgatókönyv díját az imitation game kapta, a legjobb vizuális effektét pedig a csillagok között, valamint, hogy a legjobb színésznőit is az kapta akinek járt! Vééégre.

2015. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen érthetetlen, hogy Hans Zimmer nem kapott Oscart azért az elképesztő filmzenéért, amit az Interstellar-hoz komponált
2015. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Messze nem a legjobb munkája. Szerintem, még a hozzá viszonyított mértékkel is elég "gyenge", felejthető volt.
2015. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!