Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok jo sorozatokat? (:

Mondanatok jo sorozatokat? (:

Figyelt kérdés

A mufaj mindegy :D ja es legyszives leirnatok mirol szol? Spoiler mentesen persze.

Koszonom:3



2015. márc. 7. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most legutoljára A Szökést néztem (Prison Break) amerikai akciósorozat a története nagyon jó és érdekes. A történet lényegében : 'Michael Scofield reménytelen ember egy reménytelen helyzetben. Bátyját, Lincoln Burrowst bűnösnek találják egy brutális gyilkosságban, és a Fox Riveri Fegyházban várja a kivégzését. A bizonyítékok ellenére Michael hisz bátyja ártatlanságában. Mivel Lincoln szabadulására semmi remény, az óra pedig ketyeg a kivégzésig, Michael fegyveres rablást követ el egy bank ellen, hogy ő is sittre kerüljön a bátyja mellé. A terve őrültség, de beválik: a börtönt belülről alaposan kiismerve, mérnöki zsenialitása segítségével megpróbálja megszöktetni Lincolnt a fegyházból.


A filmsorozat minden részben feltár egy újabb kirakós darabot, hogyan viszi véghez Michael merész tervét, hogy a háttérből irányítva fényt derítsen az országos méretű összeesküvésre, aminek bátyja is az áldozata lett.'

Szerintem még a Dr Csont nagyon jó bűnügyi sorozat meg hát a Dexter az örök. Ha érdekel, keress rá hogy miről szólnak. És még leírom azokat amiket én eddig láttam és nekem tetszettek, keress rá Google-n hogy miről szólnak ;)

-Így jártam anyátokkal

-NCIS

_NCIS: Los Angeles

-Breaking Bed (csak is kizárólag eredeti nyelven, feliratosan!)

-Jóbarátok (ez inkább vígjáték kategória)

-A mentalista

-Monk, a flúgos nyomozó

-Ne bízz a ribiben (kicsit csajosabb sorozat de szórakoztató és vicces, két lány életéről)

Sokan mondják még a Walking Dead-et, végülis jó az alaptörténet, de csak akkor nézd meg ha szereted a kicsit horror sorozatokat mert lényegében a zombik körül forog a sorozat. Nekem ugyan nem nyerte el annyira a tetszésem, de neked lehet tetszene.

Meg hát persze a Hawaii Five-0 is remek sorozat!

Remélem tudtam segíteni egy picit, én ezeket szeretem/szerettem. Jó sorozat nézést! :)

2015. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagy svindli

True Detectivet

szivesen.

2015. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Zöld íjász :

A milliárdos playboyt, Oliver Queent (Stephen Amell) mindenki halottnak hitte, miután apjával öt éve hajótörést szenvedett a Csendes-óceánon. Hazatérése egész Amerikát felkavarja, és mindenki arra számít, hogy ezek után még nagyobb hévvel veti magát az élvezetekbe. Oliver azonban fogadalmat tett apjának, hogy rendbe hozza a várost, melyet egy korrupt társaság tart a kezében. Látszólag folytatja...


Chuck :

Egy számítógépes geekről szól aki megnyit egy e-mailt és így egy vírus által egy szervernyi álamtitokkal tölti fel az agyát, így válik egy pillanat alatt a kormány legnélkülönezhetetlenebb ügynökévé. A világ sorsa egy Buy More-ban dolgozó srác kezébe kerül. Innentől terroristákkal és bérgyilkosokkal kell harcolnia. A védelmére két ügynököt rendelnek ki.


Cobra 11 :

Semir Gerkhan és Tom Kranich az autópályrendőrség két renegát tagja nem kíméli magát, ha az autópályán közlekedők biztonságáról van szó. Autótolvajok, drogfutárok, fegyvercsempészek, menekülő gyilkosok és ámokfutó autósok - Semir és Tom szürkének aligha mondható hétköznapjainak visszatérő szereplői. Biztonsági öveket bekapcsolni! Indul a Cobra 11!

2015. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Agymenők Leonard és Sheldon az elméleti fizika nagymesterei. Nyugodtan élik unalmas életüket, a való világ történéseiről fogalmuk sincs. Amikor váratlanul beköltözik Penny, az új szomszéd, a két jó barát élete gyökeres fordulatot vesz. Feltárul előttük a világ, annak minden "szépségével" és nehézségével.
2015. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Trónok harca

Kínos

Sherlok

Glee

Vikings

Doctor Who

Prison Break

Hannibal

Dexter

American Horror Story

Lost

Supernatural

Spartacus

Sons of Anarchy

2015. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Breaking Bad - kicsit krimis, nagyon durva karakter drámák vannak benne, eszméletlen jó sorozat!!!

Fordulatos, drámai, izgalmas! Nekem örök favorit!

Nagyon ajánlom ezt a sorozatot!!!!!

Nem hiába 9,5 pontos imdb-n.

2015. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

NCIS, NCIS: Los Angeles, NCIS: New Orleans, Person of Interest, Numb3rs, Lie to me, The Unit, Nikita, Iris, City Hunter, True justice, Flashpoint, Shark, JAG, The Kill Point, Homeland, No Limit, Bones, The Mentalist, Castle, Hawaii Five-0, Blue Bloods, Stalker, Athena: Goddness of War, Cobra 11, Elementary, Rome, How I Met Your Mother, According to Jim, The Penguins of Madagascar, Burn Notice


én ezeket nézem/néztem, van benne minden, hátha tetszik valamelyik :D

2015. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!