Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a régi mesének a címe?

Mi ennek a régi mesének a címe?

Figyelt kérdés

Nem hiszem,hogy valaki tudja mert nagyon régi de leírom amire emlékszem belőle.


Nem volt magyar nyelvű az biztos és ha jól emlékszem a cartoon networkon ment(most vagyok 22éves).


Egy rész nagyon megmaradt bennem: A történet arról szól,hogy egy apukának nem igazi hanem egy robot gyermeke van és úgy küldi őt az iskolába a többi "normális" gyermek közé akik még a tanárok sem,nem is tudják,hogy ő valójában nem igazi ember.

Egyszer orvosi látogatás van és mindenkinek megvizsgálja a szívét és mivel a robotgyereknek nincs szíve ezért előtte való nap az apa egy kazettát dug a szíve helyére amire felveszi azt ahogy dobban a szív. A szívhangot ő imitálja de a ritmus megtetszik a kis srácnak és elkezdi ő is utánozni. Belefeledkeznek az egészbe és egy szívdobbanásra egyáltalán nem hasonlító "zene" lesz és véletlen ezt teszi be neki. Amikor másnap az orvos az ő szívdobbanását is meghallgatja ezt a fura ritmust hallja amitől teljesen elképed.


A történet többi részére nem emlékszem mert nem nagyon néztem ezt a mesét csak ez valamiért több év elteltével is megmaradt a fejemben és kíváncsi lettem rá :D


Kíváncsi vagyok,hogy valaki emlék-e rá :)



2015. márc. 14. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neeem ennél jóval régebbi :D a rajzolása inkább ilyen naruto féle lehet(mármint az emberek úgy néznek kb),nem tudom mihez hasonlítani mert képek nem ugranak be :( de nem készült belőle magyar fordítás az 100%
2015. márc. 14. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
robotboy? :)
2015. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!