Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hannibalt miert nezik olyan...

A Hannibalt miert nezik olyan kevesen?

Figyelt kérdés

Szerintem egy tok jo sztori tok jo megvalositasa. Vajon miert preferalnak az emberek ezzel szemben olyan ellaposodott, otlettelen krimiket mint NCIS, CSI es tarsaik?


Mas velemenyt is elfogadok, nem jar erte lepontozas.



2015. ápr. 6. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

1. A mozifilmek régiek. Sok fiatal nem ismeri.

2. Túl véres,ezért nagyon későn adják.

3. Túl elvont a népnek.

4. Az NCIS okát tudom.Az USA-ban felkapott a katonai,hazafias téma.Ezért megy a Homeland is.

2015. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekem túl véres. Nem bírom az ilyen sok vért.
2015. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem is az elvontsága miatt. egyébként én imádom, bár van egy sanszos gyanúm,hogy nem csak a vér riasztja el az embereket, hanem kell hozzá egy ész is.. nem elég az,hogy leülsz a tv elé és csorgatod a nyálad. mert elég sok mindent megmozgat azért,és ennek a sorozatnak minden egyes jelenete egy művészi érték. annyira elvont de mégis annyira gyönyörű.
2015. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled utolsó. Én például nem a sok vért szeretem benne (bár megértem, hogy ez sokakat elriaszt), hanem éppen az elvontságát.
2015. ápr. 7. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, olyan művészi az egész és nézek még ezen kívül más sorozatokat is ( nem NCIS vagy CSI-t hanem pl The walking dead) de nincs még egy olyan mint ez. Nemsokára 3. évad már nagyon várom!
2015. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés... nem is értem ezt az alacsony nézettséget.

Igen, valószínű az elvontsága, a sötét hangulat miatt.

Meg hozzászoktak az emberek az egyszerű nyomozós sorozatokhoz... sajnos. :( azoknál nem kell gondolkodni...

Nekem nagyon nagy kedvencem a Hannibal, eszméletlen a képi világa, a gyilkosságok megjelenítése, a színészek játéka, a hangulata.

Mikor vége lett a 2.é vadnak, azonnal néztem volna a 3. évadot. :)

Csak el ne kaszálják idén!! :(

2015. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Mert az emberek 80%-a agymosott idióta, az a kényelmes ha leülnek egy semmitmondó akciófilm elé és "kikapcsolják" az agyukat.

A Hannibál sorozat nagyon elvont, sötét, egyeseknek túl véres, és olyan kényes témákat feszeget amikről az emberek nemhogy beszélni, de hallani sem szeretnek. Ahhoz hogy megértsd pedig használnod kell az agyadat.

A művésziség és a képalkotás a tetőponton van, maga a történet zseniális, a karakterek érdekesek és komplexek, a színészek profik. Nekem 10/10, pedig 17 éves leányzóként kezdtem el nézni:)

Szerintem a legnagyobb válasz az, hogy a mai társadalom még nem érett meg erre a sorozatra, ez egy teljesen más világ.

2017. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!