Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem tetszett a The...

Csak nekem tetszett a The Hunger Games Mockingjay P1 jobban, mint az előző két HG film?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy unalmas, de engem nagyon megfogott a film megvalósítása, és egyáltalán nem tartottam unalmasnak. Az első két könyvet olvastam, de a harmadikat nem tudtam, valamiért unalmasnak találtam.

2015. máj. 8. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könyvben és filmben is a 3. a kedvencem, szóval nem vagy vele egyedül. :) (Bár az első kötet is tetszik, és a filmet is szeretem.)
2015. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Számomra se volt unalmas, engem végig érdeklődéssel töltött el a film. A sok pihent agyu azt hiszi hogy mert éhezők viadala a film címe akkor csak arénázás meg akció lehet benne és semmi melléktörténet, de én kiváncsian várom a következő részét.
2015. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. a kedvencem könyvben és filmben is.

A Mockingjay-t is szeretem, első nézésre a moziban szerelmes is lettem a filmbe is. De. Megnéztem másodszorra is moziban, pár hónappal később (valami akció keretében újra játszották) és megláttam benne egy csomó idegesítő dolgot. Így már nem vagyok tőle annyira elájulva, viszont még mindig tetszik.

2015. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A harmadik könyv sajnos tényleg unalmas volt, pedig az első kettőt órák alatt kiolvastam. A filmet éppen egy hete láttam, és nekem nem volt vele bajom, szerintem jól sikerült.
2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb filmben is, könyvben azért nem szeretem annyira, mert olyan semmilyen. A part 2-t meg nem tudom hogy várjam e, mert túl sok jó szereplő meghal valahogyan. A kedvenceim közül is. De mindenesetre várom hogy hogyan oldották meg. :)
2015. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2

Arra azért felhívnám a figyelmedet,h a szerkesztők sem törekedtek arra hogy "elárulják" az embereknek: ez nem egy akciófilm lesz. Hanem dráma. Mindent elkövettek annak érdekében hogy az előzetesekbe is beépítsék azt az 5 perc akciót ami van a filmben. Tehát a filmműfaját nem változtatták meg, az előzetesekben nem a dumát hangsúlyozták így az emberek joggal lehetnek felháborodva azon mi volt ez az ocsmányság tavaly. És ez nem melléktörténet volt,hanem töltelék. A történet a második részhez képest csak az utolsó 15 percben lépett előre.(azt a lényegi 15 percet pedig hozzá vághatták volna az utolsó filmhez)

Ez a harmadik rész egyszerűen rohadt unalmas és érdektelen volt.

A film alatt az jutott eszembe,hogy ezt a részt TV-ben majd a story tv-n adják majd. Mert oda való a Miss Marple mellé.

2015. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Az emberek véleménye teljesen megosztó a film iránt, mint akármelyik másik filmnél, mindenkinek megvan a saját magánvéleménye amivel a másik fél sosem fog eggyetérteni. A film bevezető a fináléhoz amit sokak szerint összeségében vagy teljesen jól adoptáltak a könyvből illetve sokak szerint nem kellett volna 2 részre szedni őket. Ami igaz hogy nem tartja fent a feszültséget annyira mint az előző része de ez van a könyvben. A lényeg hogy nekem nem volt bajom vele.

2015. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!