Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 4D X-es mozi az mien?...

A 4D X-es mozi az mien? (többi lent)

Figyelt kérdés

A képminőség az 3D vagy IMAX 3D? (csak mert azt olvastam, hogy a kép az sima 3D de egy osztálytársam meg azt mondta, hogy IMAX 3D a kép. Szóval melyik az igaz.

Még az árára lennék kíváncsi.

Mennyibe kerül a felnőtt illetve a diák jegy?

Szerintetek jobb élményt nyújt mint az IMAX?



2015. máj. 13. 17:54
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Sima 3D. 2840Ft+230Ft a szemüveg (az IMAX (aktív!) szemüveget csak kölcsönkapod, ez csak polarizált), felnőtt (diák passz). Egyszer érdemes kipróbálni, érdekes. De nekem az IMAX jobban bejön a sokkal jobb kép miatt.
2015. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Csak be kel lírni a keresőbe, hogy "4dx mozi" és már adja is az oldalt, az árakkal... [link]


3D-s a kép, de nem IMAX - ha minden igaz. Egyszer-ktészer kipróbálni érdemes, de ne száímts rá, hogy egyfoyltában jön az áldás. Egy filmben kb összesen kb. pár percnyi az, amit 4D-vel kísérnek - összesítve értve egy filmnél.

2015. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem elég, hogy drágább, még hátba is rúg és az orrod alá fingik.


Köszönöm, nem.

2015. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Első! Az IMAX is passzív 3D-vel működik.

Kedves Második! Az filmtől is függ, hogy mennyi benne az effekt. Valamelyiknél alig van, szinte már parasztvakítás, valamelyiknél meg már annyi, hogy nem bírja ki a gyomrod a 2,5 órás filmet a sok rángatózástól. De általában nem ezek a szélsőségek a jellemzőek.


És kedves Kérdező! Egyedül a vászon nagyobb az IMAX-nél, a felbontás megegyezik, ami a digitalizáció jelenlegi hátránya. Mindkét típust (IMAX, 4DX) érdemes kipróbálni.

2015. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor a képminőség és hangminőség jobb az IMAX-nél?
2015. máj. 15. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2015. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én néztem már filmet itt is-ott is, és nekem az IMAX-ban sokkal jobban kijön a 3D (ezért és mert nem lehet megtartani a szemüveget gondoltam azt, hogy aktív lehet). De végülis lehet, hogy csak a nagyobb vászon miatt van. Mondjuk mintha az IMAX úgy reklámozná magát, hogy magasabb a felbontása. Én mindenetre az IMAX-ban is elérhető filmeket szeretem ott megnézni.
2015. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!