Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani, olyan...

Seda97 kérdése:

Tudnátok nekem mondani, olyan japán filmeket amik a tanár-diák szerelemről szólnak?

Figyelt kérdés
Láttam egyet és nagyon tetszett. A címe : Close range love. Igaz feliratos, de nagyon jó volt. Egészen pici korom óta ez a kedvenc témám, úgy hogy a "Úristen te hülye vagy?" vagy " nem vagy normális" kommenteket kérem hanyagoljuk. Csak az írjon aki tud nekem segíteni. A válaszokat előre köszönöm ^_^

2015. máj. 14. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért?Ilyen filmeket csak a nem normálisak néznek?Nem értem,miért írtad,hogy azt ne írják. :)


Szerintem nincs azzal semmi baj,ha ilyen filmeket szeretsz.Ha már benéztem,írok egyet,de nem japán film,amerikai.


David Gale élete,habár ebben nem csak arról van szó,de érdemes végignézned,nagyon jó film.

2015. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem egészséges lelki/szellemi szempontok alapjàn sem ilyen beteg témájú filmeket nézned. Tudod az okát?

Olyan képzeteket indít el a fejedben, amik szépen összemosódnak majd a valóságról alkotott képeddel...stb.

A korkülönbség, vagy az alá-fölé rendeltségű viszonyok tetszenek?

Szerintem rendezned kellene a gondolataidat.

2015. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!