Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani érdekes...

Tudnátok ajánlani érdekes filmeket, mint a tökéletes trükk vagy például a felhő atlasz?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok mit magyarázni rajta: legyen érdekes, ami leköt végig akár csak ez a másik kettő.

2015. máj. 15. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Viharsziget, Memento, Paprika, The Game, Moon.


Jó szórakozást.

2015. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


A paprika alatt a japán animációs filmet érted? Ha igen, akkor azt nem láttam. kissé szkeptikus vagyok:D

A Moon-t sem láttam, és az nagyon jónak tűnik! (a többit sajnos már igen)


Köszönet a válaszért!

2015. máj. 15. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt :). Nagyon odakell figyelni, ha nézi az ember. A rendező másik máve, a Perfect Blue is remek és "átejtős" anime.

Ha pedig egy igazi változatosság is érdekel, akkor Funny Games. Ne csodálkozz, ha ényelemtlenül fogod érezni magad a nézése közben. Remek film.

2015. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mr.Nobody,ugyan nincs szinkron hozzá,de magyar felirat igen,és ha lehet a bővitett változatot nézd(Extended Edition).
2015. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!