Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grimm: Juliette mikor szerez...

Grimm: Juliette mikor szerez tudomást a dolgokról?

Figyelt kérdés
Szóval arról hogy ki Nick, meg ezekről a szörnyekről... Meg pl. Hank mikor tudja meg? Ha egyáltalán megtudják, kb. hányadik rész? Én még csak az 1. évad 16. részét nézem, azonban nagyon kíváncsi vagyok, főleg hogy Juliette mikor tudja meg. :)

2015. máj. 31. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve Nick mikor találkozik más Grimmekkel is? :)
2015. máj. 31. 20:17
 2/9 anonim válasza:
Hank ra fog jonni a dolgokra de nem fogok azert spoilerezni! Mas Grimmel Nick csak a 3 evad vege fele fog talalkozni annyit leirok ,hogy lany lesz a masik Grimm!Juliettrol nem is beszelek jobb ha magad tudod meg! :)
2015. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hank is, és idővel Juliette is beavatott lesz, de még nagyon az elején vagy. :) Hank nem emlékszem, mert az elejét már több mint 2 éve láttam, de viszonylag hamar megtudja, Juliette meg a 2. évad vége felé.
2015. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És igen, találkozni fog más Grimmel. De ne kíváncsiskodj előre, nézd csak szépen sorba. :)
2015. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma kezdtem bele a 2. évad 1. részébe. Jó gyorsan haladok, pedig nemrég kezdtem el ezt a sorozatot. :) Oké, nem kíváncsiskodok... annyit. :D
2015. jún. 2. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Hűű tényleg gyorsan darálod. :)
2015. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már a 3. évad 5. részénél tartok. Kíváncsi vagyok milyen grimm lesz majd a jövőben. :)
2015. jún. 6. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt a 3. évad vége felé 2 grimm is lesz. Ha így haladssz holnap szerintem már ott fogsz tartani. :)
2015. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az jó. :) Örülök neki, most már a 10. részt nézem. De hát, nem lehet mást csinálni ha egész nap ráérek. :)
2015. jún. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!