Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star wars 3 részében (filmbe...

Hidd kérdése:

A Star wars 3 részében (filmben) + a folytatásban mien lenne ha anakin nem vágná le windu kezét és meghal a sith nagyúr? A folytatásban pedig folytatódna velük a szerepek kaland rejtély stb.

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 08:11
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
59%
Oan lenne, amiet még a heesírás könyv sem tartalmaz!
2015. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen folytatást tudnál elképzelni?

Egyébként a sithekből ugye mindig kettő van, mester és tanítvány, és abban az időpillanatban éppen nincs tanítványa a sith nagyúrnak (Dooku gróf már meghalt, Anakin meg még nem lett a tanítványa, bár már afelé tendál erősen), tehát gyakorlatilag kihaltak volna megint a sithek, a jedik érdemi ellenfél nélkül maradtak volna, a szakadárok pedig -- elvesztvén hatalmas vezetőjüket -- valószínűleg hamar megadták volna magukat. Nem maradt volna konfliktus, legfeljebb a romok eltakarításának nem is munkája.

Egyébként én is szoktam ilyeneken gondolkodni, hogy pl. ha nem halt volna meg Qui-Gon Jinn, és ő lett volna mindvégig Anakin mestere, vajon akkor is azt az utat járta volna-e be a fiú, azaz átkerült volna-e a sötét oldalra, és Qui-Gonnak is ellene fordult volna-e. Meg hogy vajon Obi-Van, aki végül is akárhogy is nézzük, megbukott mesterként, hogyan számolt el ezzel Qui-Gonnak (a harmadik rész végén ugye megtudjuk, hogy vissza tudott térni az Erőből, és kapcsolatba léptek). Vagy hogy jóval később Luke-nak ugye komoly konfliktust okoz, hogy Darth Vader az apja, míg Leia valahogy minden vívódás nélkül átsiklik ezen, holott neki is az apja, őt is majdnem megöli, és ő is ellene küzd, Luke-ékkal együtt... Még az elhamvasztásánál sincs ott.

És a többi...

2015. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
*nem kis munkája
2015. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk az ébredő erő lenne a jó erre ondjuk egy régi sith megszál valakit jedi t,felnötett,gyereket valakit és úgy indul a homájból a történet a hatalmáért megint kisakoza szerintem ijenek sok folytatást lehetett volna találni meg hát nem tudom ha most a 7 rész velük lenne vagy a 8 adig úgy hogy az mondjuk 4 nek számoljuk úgy mind az amerikai pitében a találkozó az is 8adig rész de 4 nek számitjuk mer velük folytatódik és az sokall jobb int mindig vallaki más szereplőt/szinészt berakni az se rosz csak legyen kapocs köztük találkozanak stb. szerepeljenek együt egy részben legaláb és úgy már jobban megfog a nézetségis úgy jobb meg az élmény is meg minden.

Szóval jó lenne ha csinálnának egy ijen részt qui gon meg rálelt a halhatatlanságra vagyis úgy hogy szellemként van jellen ezt yoda mondta a 3 végefele ő meg lehetne úgy ott.

2015. jún. 1. 12:53
 5/7 A kérdező kommentje:
ez azért ijen szerintem mer elöbb készült a 4,5,, de a hamvasztásnál nem tudták hogy kihozta ött a roncsból már anakin az apja is úgy halt meg hogy ott volt a roncsban.
2015. jún. 1. 12:57
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:
75%
Borzalmas a helyesírásod, a tagolatlanság, egyszerűen olvashatatlan, amit írsz. Tiszteld már meg annyira a magyar nyelvet és az olvasókat, hogy legalább megpróbálsz érthetően, és többé-kevésbé helyesen írni!
2015. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne ha folytatnák a hármat máskép úgyan azokall a sznészekell+másokal is.
2015. jún. 1. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!