Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szóval láttam facebookon egy...

Szóval láttam facebookon egy képet es szerepelt rajta 9 srác:Travis, Patch, Jan, Peeta, Jace, Four, Percy, Dimitri, Christian. Peetá, Jace-t, Percy-t és Fourt tudom ki de kik a többiek? Tudom hogy képek nélkül nehéz de próbálok segiteni. Többi lent

Figyelt kérdés
Hát Christiant az játsza aki majd a Shadowhunters címû sorozatban Jace-t fogja Jan-t pedig aki a Percy Jackson filmekben Lukot.remélem tudtam nektek segíteni és azt is hogy ti is nekem 😘elôre is köszi

2015. jún. 2. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

ez volt az?

[link]

vagy ez?

[link]

2015. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ezek a kepek de kb ez volt rajtuk.de kozbe rajottem hogy a Dimitri valoszinuleg a Vampirakademiabol van nem?viszont a tobbire meg mindig kivancsi vagyok
2015. jún. 4. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy Dimitri nevűt ismerek bár az igazából Demetri (kép: [link]

Dimitri a vámpír akadémiából ő: [link]

2015. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jan pedig azthiszem a The Host-ból van(még nem olvastam de tudom hogy ô játszik benne
2015. jún. 7. 13:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Á de gáz vagyok nem is jan hanem Ian.mindegy tényleg a The Hostból van
2015. jún. 7. 13:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Cristian meg szintén a Vámpírakadémiából
2015. aug. 8. 12:31
 7/8 anonim válasza:

Az egyiken akiket ismerek: Edward az Alkonyatból,Peeta a Kiválasztottból,Tobias a Beavatottból, Harry Potter és Percy Packson magáért beszél. :D Jace a Végzet ereklyéiból, Thomas az Útvesztőből, és Peter a Narnia krónikáiból.

A másodikon rajta van Az elsőről Edvard, Peeta, Jace, Tobias és Percy. A többi: Alec, Magnus és Simon a Végzet ereklyéiből, Jacob Alkonyat de a többi sajna nem ugrik be, pedig sok ismerős....

2015. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagyis Peeta az éhezők viadalából... a kiválasztott az már egy része a trilógiának...
2015. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!