Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a Hart of dixie-hez...

Van a Hart of dixie-hez (szívek doktorához) hasonló sorozat? Többi lent

Figyelt kérdés

Ez lett a kedvenc sorozatom, teljesen beleszerettem, pedig általában nem szeretem a felnőttekrol szóló sorozatokat, de ez magával ragadt! Ehhez hasonló sorozatot keresek akár tinikkel is. Nem szeretném hogy drogozzanak benne! Eddig láttam és tetszett: HART OF DIXIE, vámpírnaplók, teen wolf, a kondom el van vetve (bár nem ez volt a kedvencem) kínos stb.

Ami nem tetszett: supernatural, flaska (asszem ez a neve)

Most inkább romantikus vígjátékot keresek ami tényleg hasonlít a hart of dixie-re!

Légyszi vki segítsen!



#tini #vígjáték #romantika #Szívek doktora #Wade forever #zoe forever
2015. jún. 22. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Heartland, Futótűz, Castle
2015. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is imádtam a Hart of dixie-t! Nem rég fejeztem be! Szerettem,hogy a "gonosz" szereplők is olyan szerethetőek voltak,meg az egésznek az alaphangulatát meg humorát. Én most a Pretty little liarst nézem,kicsit más téma,de nagyon jó!
2016. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!