Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani a Gossip...

Tudtok mondani a Gossip girl-höz és a pretty little liars-hoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés
Mert ez a 2 kedvencem,és nagyon hasonlónak találom.Nem tudom,hogy tudtok-e mondani ami szintén ezekhez nagyon hasonlít.Olyan sorozatokra gondolok amiknek jó hangulata van és modernek.Vannak bent jó pasik és jó ruhák,hajak,cselszövések hazugságok.Szóval ami olyan jó kis csajos de mégis izgalmas.

2015. júl. 2. 23:34
 1/1 anonim válasza:
Én mindkét sorozatot imádom. Emellett nagy Vámpírnaplók és Teen Wolf rajongó vagyok. Ez a két sorozat kicsit más, (valószínűleg már a nevükből is kitalálod)viszont nekem nagyon bejött, éppen úgy, ahogy a barátnőimnek, akiknek ajánlottam (Ők PLL rajongók is) :)
2015. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!