Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még ilyen sorozatok?

Vannak még ilyen sorozatok?

Figyelt kérdés

Sok sorozatot láttam már.De a kedvenceim a Pretty Little Liars és a Gossip girl.Tudom hogy milyen jó sorozatok vannak,hogy milyen jó a Game of Thrones és a Walking dead stb. ,de nem ilyen sorozatra vágyok most!Láttam már a Vámpírnaplókat,szerettem/szeretem,de fantasy-kat ne ajánljatok.Az egyedüli nagy kedvencem a pll volt és nem és néztem mást,de szerettem volna találni egy sorozatot amit úgy szerethetek mint a pll-t.Éss elkezdtem a Gossip girlt nagyon megszerettem.De végignéztem aztán elkeseredtem,hogy most mit fogok nézni. NA SZÓVAL AZ LENNE A KONKRÉT KÉRDÉSEM,hogy van-e még a GGhöz és a Pllhez nagyon hasonló soroztok/sorozat.Amikben:-vannak hazugságok,drámák,cselszövések,bosszúk

-jó pasik

-modern az égész sorozat

-jó a hangulata

-2005 után készült

-divat is valamilyen szerepet játszik/jó ruhák,hajak

-esetleg valami krimi beütés

-szerelmesek akiket imádnak a sorozat rajongók mint Haleb,Scoby,Chair

Ne nézzetek valami üres fejűnek akit csak ez a kategória érdekel ,filmekbe teljesen más az ízlésem.Már keresgéltem de nem találtam,remélem Ti tudtok segíteni.Pls sokan írjatok! :))) (Bocsi a sok rizsáért)


17/L



2015. júl. 7. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
90210 ?
2015. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
90210, switched at birth, carrie naplója
2015. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami tényleg kifejezetten hasonló, az valóban a 90210, esetleg a Carrie naplója.

Szerintem még tetszhetne a The Lying Game is (ezzel az az egyetlen problémám, hogy befejezetlen maradt, szóval így elég szar a "vége"). + talán még a Faking It, 2 broke girls, Awkward.


Egyébként nekem a GG a valaha volt kedvenc sorozatom (A Született Feleségek mellett), a PLL pedig a jelenlegi kedvenc sorozatom, ezért esetleg bátorkodnám megosztani még azoknak a sorozatoknak a címeit, melyek bár témában elütnek, de azért én szeretek/elnézegetek:

Skins (UK szigorúan)

Switched at birth

Glee (ezt annyira azért nem, de sikerült végignézem nagy agyi károsodás nélkül)

Suburgatory

How I Met Your Mother

Ravenswood (PLL spin-off)

Finding Carter

Young & Hungry

Once upon a time (ezt nagyon szeretem)

The Secret Circle (befejezetlen)

You're the worst

American Horror Story (ezt is nagyon szeretem, főként az első évadot)

Baby Daddy (itt is vannak jó pasik, egyébként egyszerű, de aranyos kis sorozat)

The big bang theory

Two and a half man

Gilmore Girls (viszont ez gondolom még 2005 előtti :D)



Amiknek az elkezdésén gondolkodom:

The Fosters (bár nem nagyon vonz)

One Three Hill (az első részt láttam, és nagyon untatott, de elvileg jó sorozat - viszont még nagyon régen kezdték, és elég sok évada van)

Internátus

Grimm

Revenge



Remélem sikerült kicsit segíteni! :)


18L

2015. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hart of dixie
2015. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bUFFY A VÁMPÍROK RÉME, GLEE. A BUFFIS AZ ILYEN FANTASYAKCIÓ FILM, A GLEE-BEN PEDIG A FINCHELLET IMADJA MINDENKI AKIK VALÓ ÉLETBEN IS ÖSSZEHAZASODTAK ÉS AMIKOR EGYMASRA NEZNEK MINDENT ELMOND A TEKINTETÜK... AM A GLEE AZ ILYE TIPIKUS TINISOROZAT KISEBB ZENÉKKEL NAGYOT MONDÓ TÖRTÉNETTEL
2015. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat főleg 3-as.Ment a zöld kéz! :)
2015. júl. 8. 23:19
 7/10 I.B.T. ***** válasza:
0%
Vannak, utálom is mindet.
2015. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Hart of dixie (Szívek doktora, én most erre kaptam rá a PLL mellett)

2 broke girls (Az élet csajos oldala) szerintem a világ legjobb sorozata! Komolyan! Én is azokat szeretem, amiket kiírtál, és nálam ez visz mindent! :)

2015. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld az Internátust, de azt letölteni érdemesebb mivel trükkössen van fent a neten.

És tudom hogy 2005 előtti de a Gilmore Girls is nagyon jó.

Azért szerintem nézz bele a Gilmore Girls első 3-4 részébe.

És ha valamelyik a kettő sorozat közül amit ajánlottam megtetszett és elkezded nézni jó szórakozást kívánok hozzá.

2015. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jane by design
2018. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!