Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Alice csodaországban,...

Az új Alice csodaországban, Johnny Depp-el, Tim Burton rendezésében. Látta már valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 09:30
1 2
 1/11 maundrel ***** válasza:
[link] az oldal alján vannak vélemények
2010. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár még oda sem írt olyan,aki látta
2010. márc. 4. 11:20
 3/11 anonim válasza:

Figyelj,en meg nem lattam,de tuti megnezem,mert ha Johnny Depp elfogadta a szerzodest h szerepeljen benne,akkor ez a film nem lehet xar!

Johnny Depp csak jo filmekben szerepel!:)

2010. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 maundrel ***** válasza:
figyelgesd azt az oldalt ami írtam, holnapra tuti lesz vélemény. én majd hétvégén nézem meg :D Két nagy kedvenc: Johnny Depp & Tim Burton :P
2010. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én láttam tegnap.


ha jól ismered az eredeti történetet, akkor lehet, hogy csalódás lesz. (nekem kicsit az volt) ha nem, akkor egy önmagában is élvezhető művet látsz.


a technika nagyon jó. egyszerűen gyönyörű. a könyv alapján is ilyennek képzelem csodaországot.

a sztorihoz viszont nem ad túl sok pluszt. nekem kicsit lapos :(


remélem azért nem veszem el senki kedvét

2010. márc. 5. 09:01
 6/11 anonim válasza:
Én ma néztem meg IMAX-ban. Eszméletlen jó volt. a remakeeket nem lehet összehasonlítani mindben van ami jobb, és ami rosszabb, és ez most odaországban játszodott
2010. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ma láttam 3D - ben és elképesztően tetszett! :D

Igazából én azt sajnáltam h Alice és a ,,Bolond Kalapos,, közt a végén még egy ölelés se volt..:(

Pedig nekem nagyon tetszettek volna együtt! :))

2010. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon tetszett,megnézném még párszor,de 3D ben sem hagynám ki
2010. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnap néztem moziban! Sztem egyszer nézhető elmegy, de nem nagy szám. 10/6-7
2010. márc. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagy rajongója vagyok Johnny Deppnek meg Tim Burtonnek is (együtt pedig a legjobbak!!!),DE,ez a film nagyon-nagyon elsz@ródott!Johnny-nak alig adtak valamilyen értelmes szöveget,pedig elvileg ő volt a húzószínész,a filmben rengeteg volt a számítógépes trükk(lehet,hogy ez sokaknak tetszik,de én inkább az eredeti dolgok híve vagyok),túlságosan elrajzfilmesítette.Alice szerepére pedig nem egy ilyen elzüllött, drogos valakit választottam volna;még a 3 és fél kiló púdertől is látni lehetett a karikákat meg barna foltokat a szemén.És bizony az is szépen kitűnt,hogy a hölgy pályakezdő,méghozzá nem is abból a fajtából,akiért ezután a film után kapkodni fognak a rendezők.


Összefoglalva azt a jelzőt használnám a filmre,amit anno a Jay és Néma Bobban kitaláltak,hogy LÓVÉFILM.


Maga az Alice Csodaországban horror-mese verziója nem lett volna egy hülye ötlet,én vártam is,de nagyon,hogy megérkezzen a mozikba,de akkorát csalódtam benne,hogy kedvem lett volna sírni,..de tényleg.

Az Oscar-t(ha egyáltalán jelölni fogják a filmet bármilyen formában is)a macska fogja kapni szerintem.


A barátom egyébként azt mondta,hogy úgy tudja,hogy ez a film az Alice Csodaországban folytatása,de akkor ugyancsak elég béna,mert akkor hogyhogy másodjára is ugyanazokkal találkozik Alice,amikor beesik a Nyúl Üregébe?!Fura.

GYerekeknek persze biztosan nagy élmény,ha megnézik,de a "nagyok" inkább egyenek egy pizzát helyette!

2010. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!