Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ennek lesz jelentő...

Szerintetek ennek lesz jelentősége az Orphan Black sorozatban?

Figyelt kérdés

Aki nem nézte meg az eddigi 3 évadot, annak ez spoiler!


Szóval viszonylag hamar arra gondoltam mikor elkezdtem nézni,hogy Siobhan Sarah figyelője, mert elég gyanús volt. Aztán kiderült,hogy nem a figyelője.

De közben megintcsak gyanús lett Siobhan, amikor szóba kerültek a madárfigyelők vagy mik, tehát Siobhan "szervezete", meg korábban volt mikor vmilyenmadárról kérdezte Saraht. De aztán megint kiderült, hogy azok akarták Saraht feladni a "rosszfiúknak" és Siobhan nem tudott róla.

Aztán ugye bejött a képbe az anyja...

Szal nekem mér az eleje óta gyanús és a 3.évad vége erre csak rátett egy lapáttal.

Rachelt elvitték ahhoz a nőhöz, akinél a kislány klón van, csakhogy: a szobában egy csomó madár van, ami elég furcsa.


Szerintetek is valaki sokkal nagyobb Siobhan, mint akinek mondja magát?



2015. júl. 17. 22:47
 1/1 Gizcsiii válasza:
Szerintem se mond el mindent 😉
2016. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!