Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SEGÍTSÉG! Láttam régebb egy...

SEGÍTSÉG! Láttam régebb egy jó filmet de a címét azóta se tudom. Mi lehet a címe? Sajnos még csak a színészeket se tudom. Cselekményszál lent

Figyelt kérdés
Van egy nő és egy férfi, valahol megismerkednek és éppen házat keresnek. A nőnek megtetszik egy ház de egy idős házaspár lakik benne de az ujdonsult férj annyit fizet és meggyozi öket, hogy adják el nekik. Egy darabig boldogan éélnek meg minden, születik egy lányjuk is de valami történik (talán veri a férj őket, vagy csak megcsalja már nem tudom) és a nő el akarna válni de tudja hogy akor mindent elveszítene mert a férje az egyik legjobb ügyvéd és talán sose láthatná többet a lányát. De nagyon fél a férjétől. Ezért egy éjjel elszokik a lányával együtt es egy más városba költözik az egyik régi ismerőséhez. De a férje ott is rátalál. Sikerul megszoknie és egyteljesen mas országba költözik és a férje évekig nem talál rá de amikor a barátja egyszer meglátogatja rátalál. A nő erre is fel volt készülve és készen volt vész esetére egy kocsi (csapdák a házban,stb) és elszökött onnan is. Ekkor már elege van és felkeresi a rég nem látott (vagy talán soha) apját és pénzt és segítséget kér tőle. Végül valami harcoktatíhoz jár és egy éjjel beszökik a férjéhez és egész éjjel ott van.Reggel amikor elmegy a férj dolgozni ő feltérképezi a házat és előkészíti a terepet. Amikor este hazaér a férj a munkábol sok verekedés után sikerül megölnie a férjét. És nem kerül bajba mert írt a férje nevében valami levelet vagy mit. Így már nyugodtan élhetett a nő a lányával... valami ilyesmi akinek van valami ötlete kérem segítsen.
2015. aug. 10. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!