Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen filmet vagy...

Tudnátok ilyen filmet vagy sorozatot mondani?

Figyelt kérdés
Az alaptörténet az legyen, hogy van egy kövér vagy egy nem túl szép nő. De egyszer megbántják és emiatt teljesen átváltozik egy gyönyörű nővé. És, ha lehetséges tinikről szóljon, de ez nem muszáj.

2015. aug. 26. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Pokolba a szerelemmel
2015. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy valaki tud majd olyan filmet mondani, ahol csak úgy átvedlik az egyik főszereplő (esetleg zs kategóriás filmekben lehetnek ilyenek).

A Mary és Max c. filmet tudom ajánlani, ami a kritériumoknak megfelel. (tini lány, nem túl szép, megbántják, "átalakul") Ez egy kicsit elvont ausztrál animációs filmdráma, az írásod alapján nem vagyok biztos benne, hogy tetszene.


Van egy másik film is, ami most eszembe jutott, az egy rajzfilm (ne haragudj hiába töröm a fejem élő szereplős nem jut az eszembe). A vándorló palota. Nem egészen az amire te gondolsz, de szerintem tetszene.

2015. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettő válaszolónak.
2015. aug. 26. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Csajozós film, Már megint egy dilis amcsi film
2015. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sorozat:

Édes dundi Valentina

Betty, a csúnya lány


átalakulós filmek:

Sabrina


hasonló átalakulós filmek:

A csaj nem jár egyedül

Bajos csajok

Beépített szépség

Hirtelen 30

2015. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2015. aug. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!