Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segitség kellene. (anime)?

Segitség kellene. (anime)?

Figyelt kérdés

Szóval, tudja valaki, hogy hol birom megnézni a Naruto Shippuuden új részeit az Indavideo-n kivül?


Mert sajnos, azon nem engedi, mert külföldi vagyok....


"Úgy tűnik, ön külföldön van, vagy az internetkapcsolata fut át külföldi közvetitőn. A kért tartalom egyelőre sajnos nem érhető el Magyarországon kivülről."


:/ :/ :/ :/ :/


Előre is borzasztóan hálás vagyok annak, aki tud adni, valami használható oldalt!!! <3



2015. szept. 26. 11:07
 1/4 valaki 1234 válasza:

Helló nekem is ez volt a problémám , de online nem találtam rendeset még de van 1 letöltős oldal , de pont most van a karbantartás és 1 kicsit necces megtalálni most a keresett videót .

[link]

2015. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

naruto-kun.hu

letöltöd torrentel + a feliratot. Ennyi. Még minősége is jobb, mint az indavideonak.

2015. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 valaki 1234 válasza:

találtam 1 jobbat le sem kell tölteni csak a linket beilleszteni és nézheted is :D (1. hozzászóló)

[link]

2015. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jujj, nagyon szépen köszönöm!!! :DD <3 <3 <3

Megyek is és nézem!!

2015. szept. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!