Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Adam meghalt a fűrészben?

Adam meghalt a fűrészben?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy Adam meghalt, sokan azt modják, hogy nem...

5. rész. Az öt áldozat közül a végén a két túlélő (Mallick és Brit) rájönnek, hogy a tűz köti össze az öt játékost. Felgyújtottak egy épületet. Mallick azt mondja, hogy a rendőrség 8 hullát talált a tűz után az épületben.

Na most: ugyanebben a részben tisztán látszik hogy a ház, ahova Sthram követi Hoffmant, és ahol a falak összenyomják, ugyanaz a ház, ahol a második rész játszódott és aminek a pincéjében a fürdőszoba van. A csapóajtó, a folyosók, a bejárat, a lépcső - minden. De ha nem hiszitek, járjatok utána. :)

Azonban van egy alapvető különbség az 5-ben és a 2-ben látott ház között. Az 5-ben a festések sokkal újabbak, a színek sokkal élénkebbek, a tapéták is mások. Ebből következik: felújították a házat.

Miért kellett felújítani? A tűz!

Oké, ebből még nem tudtunk meg semmi újat, azonban van itt még valami, ami szerintem egy elég erős bizonyíték: a 8 hulla a házban.

Számoljunk csak: Zep, Tapp, Obi, Xavier, Gus, Addison, Jonas, Laura. Adammel együtt 9-nek kellene legyen... Ez nem lehet véletlen...

Én nagyon remélem, hogy ő él még, mert szerintem egy nagyon szinpatikus ember...



2015. okt. 2. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!