Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Egy rém...

Mi a véleményetek az Egy rém rendes család című amerikai vígjátéksorozatról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik

Ironikus humor, obszcén humor, tipikus amerikai családok kifigurázva.

2015. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első pár részig vicces - utána unalmas.

Ugyanazon szituációk/ konfliktusok/ poénok végtelen ismétlése. néhány rész után, már 10 mondatig előre lehet tudni a "poént".

Olcsó "tortadobáló" humor, amit hamar meg lehet unni.

2015. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban végig ismétli önmagát, de én nem tudtam meguni így se... nem magasröptű, de imádtam :)
2015. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Klasszikus sitcom a műfaj minden erősségével és gyengeségével.
2015. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kelly es Peg Bundy miatt nezem csak :D
2015. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
Vannak jó, szatirikus részei, de egy csomó töltelék, unalmas, semmitmondó is.
2015. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére nem vagyunk egyformák, de így kerek a világ. :) Én azon emberek sorát gyarapítom, akik imádják az Egy rém rendes családot. Valóban unalmasnak, ismétlődőnek tűnhet néhány ember szemében, főleg azokéban, akik nem szeretik ezt a fajta humort. Az Egy rém rendes család egy olyan időszakban született, amikor még a feministák nem voltak túl nagy számban, így a lusta, tohonya, kövér, esetekben hatalmas nőket, a szerencsétlen, mihaszna, fat*kű, semmittevő férfiakat, a stréber, pattanásos tinédzser fiúkat és a szép, mutatós, de buta lányokat nyugodtan kifigurázhatták egy-egy sorozatban, és az emberek imádták. Ennek akkor szakadt vége, mikor a feministák megerősödtek annyira, hogy szétzilálják ezt a csapatot. Érdemes azoknak elkezdeni a sorozatot, akik szeretik az effajta vicceket. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedvelem, de nem tudnám újranézni az egészet.
2020. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb sorozat, már attól is nevetni lehet, ahogy ránézek a karakterekre.

Valóban vannak ismétlődő poénok is, de erre a sorozatra nem mondtam volna, hogy az x. évadnál abba kellett volna hagyni, mert már erőltetett volt (több sorozatnál már éreztem viszont ezt, pl. a Dallas-ban, amikor az utolsó 25 részben megjelent Jocky fia, na az már nem kellett volna, ill. pl. a Rex felügyelőben a 3. gazda a csajjal, meg a római részek már erőltetettek voltak).

2020. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!