Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A beavatott című filmet hány...

A beavatott című filmet hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elvileg nem korhatáros,és a könyv is csak 12+os

Már elolvastam a könyvet,de voltak benne eléggé,khm...Érdekes részek. (Amikor Peter elkapja a szakadéknál,meg a félelmei egyike)

Ezek is benne vannak a filmben?

Úgy hallottam,hogy nem,de 100%-ig meg akarok győződni róla.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 23. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
A Beavatott egyáltalában és senkinek nem ajánlott. Annyira ostobább szrt, mint azt... JA, a Thailight, az olyan, mint az.
2015. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány része van eddig, én 2-t láttam. Mikor elolvastam a film ajánlóját, akkor tetszett és azért néztem meg, de szerintem egyáltalán nem egy nagy durranás.

Ha érdekes rész és félelmek egyike alatt arra gondolsz,hogy a srác megerőszakolja (vagy csak megdugja) a főszereplő csajt, akkor igen, az benne volt a filmben.

2015. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A Beavatott mesefilm, Én a 6 éves kisfiammal néztem meg. Neki tetszett, nekem nem. Ebből gondolom, hogy mesefilm.
2015. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már megnéztem a filmet....

Arra gondoltam amit a 2.írt,és az tényleg benne van

2015. okt. 24. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár már 5 éves kortól is lehet.
2015. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehol, semmilyen korhatárnak nem ajánlott. Törekedjünk arra, hogy nívós filmeket nézzünk.
2015. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hol vn az benne hogy peter megerőszakolják trist?akonyvdurvabb de abba sincs benne ilyen
2016. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!