Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen sorozatot ajánlani?

Tudtok ilyen sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretem az ilyen fantasy világban játszódó filmeket, könyveket vagy bármi ilyet:) az érdekelne, hogy van e ilyesmi sorozat...:D a tronok harcan kivul :D

2015. okt. 29. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
fűrész 1től 7ig. Pont jó halloweenre.
2015. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legend of the Seeker


Csak bírd ki az első 2-3 részt. Elsőre nekem is úgy tűnt mint valami beteg, gyenge, alacsony költségvetésű, Sharktornado szintjén lévő szar.


Most a 12. rész után egész jó.

2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legend of the Seeker

Merlin

Atlantis

Kaamelott

Xena

Conan

The Storyteller

Sikeurit Gadeun

Robin of Sherwood (1984)

Highlander



Amúgy kevés van ami kifejezetten fantasyvilágban játszódik, mivel nagyon drága egy ilyen sorozat, csak az HBO-nak van részenként 5 millió dollárja, még is szerintem közel sem akkora nagy durranás storyban a GoT. Persze vannak érdekes dolgok, de inkább a karakterek viszik el a hátán az egészet, mint a story, lévén évadok óta az a felállás hogy 1-2-3 igazi dolog történik az adott évadban.


Mellesleg vannak régebbi kisköltségvetésű sorozatok, bár sajnos most egyet sem tudok feleleveníteni, régen amikor még az RTL meg a magyar adók adtak értelmes adásokat futott jó pár.

2015. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rejtély (Fringe)
2015. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vikingek. Atom jó sorozat. Igaz nem fantasy, hanem inkább történelmi, de attól még bitang jó :D
2015. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!