Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miként élnétek meg, ha Luke...

Miként élnétek meg, ha Luke Skywalker gonosz lesz az új Star Wars filmben?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy az lesz-e vagy sem, hanem, hogy ha az lesz, akkor ti, mikét élitek meg ezt a tényt!? Mit gondoltok majd?

2015. okt. 30. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennem egy világ dőlne össze! :-(

A jóban való hit, a gonosz legyőzésének lehetősége, az önfegyelem, önuralom, a Jedi erő semmissé lenne. :-(

Én személy szerint, megutálnám az egész Star Wars-t, ha ezt megtennék!

2015. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt megtennék a filmvásznon, akkor utána forgathatnának a Disney-nél filmet, Mary Poppins-ról, aki bérgyilkossá válik és családokat írt ki, 101 harci kutyáról, akik széttépik egymást, Arielről, aki cápákkal vadászik a strandolókra, stb. stb.

De akár Jézusról is, aki inkább átköltözik a pokolba ...

:-(

2015. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán hatna meg.
2015. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Máglyára vetném magam. :)):))


Semmit,hidegen hagy,elvégre csak egy film.

2015. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azt érezném, amit az első válaszoló is kifejtett.
2015. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Természetesen, szerintem is csak egy film, de mégis több annál.

Kisgyerekként, 8 évesen izgalommal néztem meg az első részt moziban. Onnantól kezdve egy új világnézet nyílt meg előttünk, mondhatni, maga a világűr. Persze csak elméletben, de számos irányban érdeklődővé tette gyermeki agyunkat, megmozgatta fantáziánkat. A technikai, a fizikai, a csillagászati és még az okkult dolgok irányában is felkeltette figyelmünket.

Vajmi kevés információnk volt a Csillagok Háborújának első részéről, fogalmunk sem volt például, hogy az nem is az első rész, hanem a negyedik. Akkoriban a sajtó is mostohagyerekként bánt a filmmel. Könyv formájában egyáltalán nem volt elérhető, akárcsak a Star Wars játékok sem.

Évekig még azt sem tudtuk folytatódik-e. Mikor legalább ez kiszivárgott, áhítattal váruk!

A legtöbb, ami a gyerekek számára itthon elérhető volt, egy-két gagyi újságposzter, és trafikos kártyanaptár.

Akinek nyugatról hoztak/küldtek bármilyen jó minőségű sajtóterméket, posztert, játékot, figurát maga volt az iskola királya!

Persze, az akkori trafikosok ráéreztek a lehetőségre, és egyre több terméket kínáltak, de sokáig még ők is csak pult alól. (Akkoriban a trafik is mást jelentett, mint most. Dohánytermék, édesség, újság, jégkrém mellett játékokat is árultak, egyesek még divatruhákat is. Ezekből lettek később a butikok. Tulajdonképp, ők voltak a legelső maszekok azaz magánkereskedők.)


A Birodalom visszavág, majd a A jedi visszatér hatalmas rajongással került vászonra. Akkorra már tudták a nézők, mit várhatnak a Star Wars filmektől.

A legfontosabbra volt mindenki kíváncsi, kicsoda Darth Vader! :-)


Nagyon érdekes!!!

- 8 évesen láttam a Csillagok háborúját (Egy új reményt)

- 8 éves, első szülött kisfiammal a Baljós árnyakat

- 8 éves most, második kisfiam vele nézzük meg Az ébredő Erőt

:-D :-D

2015. nov. 2. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, mint a Terminátor Gagyisys-ben John Connor gonoszságát. Ergo, a régi trilógia megcsúfolásaként.
2015. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt meglépik én felállok és kimegyek a moziból.

Na jó, vszeg nem, de akkor is mély sebeket hagyna bennem. Abszolút rossz lépés lenne, Luke a JÓ. Értelmetlenné tenné az Ep. VI. végét.

OFF

Az senkit sem érdekel, hogy kit fog játszani Max von Sydow? Nem hiszem, hogy egy ilyen nagyöreget leszerződtetnének egy apró epizódszerepre, és elég jó a gonosz karakterekben. Az én tippem, hogy ő lesz az igazi főgonosz, nem Kylo Ren, aki mellesleg tuti nem Luke!

2015. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, láttátok-e az Őrült stoppos (aka Éjféli stoppos) című, kis jóindulattal B-kategóriásnak nevezhető thrillert. Nos, ha igen, akkor tudjátok, hogy Hamill mennyire tud jól gonosz szerepet játszani. Úgyhogy szívből remélem, hogy ezt nem lépik meg.
2015. nov. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha tényleges gonoszt csinálnak belőle, az kb a Jedi-mítosz megcsúfolása. Én valahogy mindigis Luke-ra tekintettem a prófécia beteljesüléseként, mert Vader úgy hozott egyensúlyt az erőbe, hogy csinált egy gyereket (eléggé szentimentális gondolat, tudom, kövezzetek meg... :D)

Szóval nekem kb a jóság definiciója. Mara Jadenek is adott esélyt amikor az meg akarta ölni (ámbár persze ott volt hátsószándék dögivel :D), és persze jól tette, mert maga mellé állította.

Mindent összevetve nem. Nem bírnám ki. Volt egy régi könyves-képregényes "Darth Luke", egy klón (akit érdekel nézzen utána, nem írok le egy egész wookiepediát :P), de ő viszonylag hamar ki lett iktatva... legalábbis ahogy emlékszem.. :D

Az szerintem egy jó szál volt, és jól ki is lehetett volna használni. A 90-es években.. de az akkor megírt sztorik 95%-a már nem jöhet létre, ha ragaszkodnak a régi bandához. Úgyhogy Luke legyen egy elbújdosott Jedi remete, aki az Erő végleteit kutatja mint Yoda vagy Kenobi, de semmiképp se legyen gonosz.

2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!