Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alice csodaország 2010-hez...

Az Alice csodaország 2010-hez angol feliratot hol tatálok?

Figyelt kérdés

Lennétek szívesek linked adni?

Köszönöm! :)


2010. márc. 18. 18:41
 1/4 anonim válasza:

megvan a film?

esetleg linket nem tudsz adni?:$ (:

a feliratban sajos nem tudok segíteni.

2010. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt a linket nézd meg, itt van legalább 30-40 magyar felirat a filmhez, én az elsőt próbáltam nekem jó volt, de legalább van választék és tudzs kísérletezni ha nem jó:-D


[link]


Emugy én egy elég nagy torrentletöltő oldalról szoktam letölteni (ncore.cc, "sajnos" meghívós) és ott pl magyarul láttam fönt (most töltöm úgyhogy még minőséget nem tudok mondani)

2010. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amugy azon gondolkoztam, hogyha lejött a film torrent-be át tudom nektek küldeni nem?..vagy ezt így nem lehet?..és akkor ti is letöltenétek..:D Vagy lehet, hogy ez nem így működik nem tudom:D De a minőséget még mindig nem tudom garantálni:D
2010. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem lehet átküldeni, csak ha a torrent file-t átküldöd mindenkinek, de akkor lebuksz és törlik a felhasználód!

Amúgy meg nekem nem kell a film, csak a feliratból kíváncsi vagyok valamire! :)

2010. márc. 22. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!