Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amikor az eredeti Az ördögűző-...

Amikor az eredeti Az ördögűző-t bemutatták 73'-ban a mozikba, tényleg sok néző sikítva rohant ki a moziteremből? Illetve mi volt a Paranormal Activity-vel? Ott is hasonlókat hallottam. Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Az ördögűzőt elhiszem, mert akkor az nem hétköznapi film volt, és még manapság is "üt".


A pananormal egy fhos, szenzációhajhász, megrendezett jelenet volt.

2015. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az hogy melyik jó és melyik nem, arról nem mindenki ért egyet. Én 19 éves vagyok, a Paranormal Activity filmek a kedvenceim, bár nem igazán félelmetesek, inkább a történetük az, ami nagyon tetszik nekem. Az ördögűzőt két hete láttam (azt amiről szó van, a '73-ast) és semmi félelmetes rész nem volt benne szerintem. Összeszámoltam miután vége lett filmnek, hogy kb. 10 perc horror kategóriába illő jelent volt benne, a többi csak kitöltés. Persze, ez a megjelenésekor biztos nagyon jónak, ijesztőnek számított, de akik a mai filmeken nőttek fel nem fogják jó horrornak tartani.

A másik dolog meg az, hogy moziban teljesen más az élmény, mint otthon nézve.

2015. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!