Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami sorozatot?

Figyelt kérdés

Most leginkább valami könnyed, csajos sorozatot keresek, de félek, hogy már minden ilyet ismerek. :D Vagy a másik, ami szintén érdekelne, viszont ilyenről meg még csak nem is hallottam, hogy létezne: Valami nyári, utazós, vagy nyaralós.

Egy kis távpont, hogy miket nézek: Pretty Little Liars, Faking it, Kínos, 2 broke girls, The Fosters, Gossip girl

Illetve még ezeket is, de most nem ilyen műfajban keresek: The Walking Dead, American Horror Story (Z Nation-t ismerem, de szerintem borzalmas)

Ja, és mégegy kikötés: Fantasy kizárva! (tehát Vámpírnaplók, Teen wolf, és hasonlók)



2015. nov. 7. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a gonosz álarcát néztem, de az már lefutott.

Esetleg Jóban rosszban?

2015. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Titkok hídja
2015. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívek szállodája

Bár nem harmatfriss, de szerintem ma is élvezhető, jó sorozat.


Utazós is van, kérdés mennyire tetszene. 1981(!) óta fut egy német sorozat, a címe: Álomhajó.

Ennél "utazósabb" sorozatot nem ismerek. :-)

2015. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem vagyok anyira otthon a sorozatokban, de az én kedvencem A S.H.I.E.L.D ügynökei . :D
2015. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
totally spies
2015. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
witch,hannah montana,winx club,sztárban sztár,éjjel nappal Budapest,sheilor moon
2015. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem az Egynyári kalandra gondoltál ? ( magyar sorozat )


Esetleg még a Szívek szállodáját tudom ajánlani, Elcserélt lányok, Carrie naplója, ezek még olyan csajosak

2015. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!