Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért jó film a Ponyvaregény?

Miért jó film a Ponyvaregény?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallottam, hogy hatalmas film, alapmű, mindenkinek látni kéne, négyszer megnéztem stb. Így miután elolvastam a rövid bemutatót nagy reményekkel nekiálltam a filmnek. Ehhez képest valahogy csalódás. 2 óra után nem tudtam tovább nézni, vagyis nem láttam értelmét, hogy folytassam. Nem nagyon kalandoztam el, még is a felénél már azt se tudtam mi van. Egyik pillanatban Travolta randizik egy tag feleségével, a másikban meg lelövi Bruce Willis. Olyan össze vissza volt az egész és nem tudtam már mi miért történik. Azt elismerem, hogy jó színészek vannak benne, és a képi világ stb jó, de mi a lényeg, mitől fantasztikus ez a film?

2015. nov. 14. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem értetted a filmet, nem tudtad követni a cselekményét. Akkor meg min csodálkozol? Van aki érti...
2015. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól fantasztikus, hogy jók a színészek és karaktereik, kiváló izlésre utaló zenék vannak benne és a beszólások is viccesek. Ha végignézted volna talán neked is össze állt volna a kép, ez az időrendi kavarodás is a film varázsához tartozik...
2016. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!