Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Játszik valaki ezen a szerveren?

Játszik valaki ezen a szerveren?

Figyelt kérdés

Régebben wowoztam pár évet, sokat Tauriztam és Moltenen is aránylag sok időt töltöttem, de most újra wowozni szeretnék és látom meg hallom is haveroktól hogy taurinak már lőttek még szarabb mint anno volt, Moltennel meg volt valami gubanc és összeállt valami másik szerverrel, valakinek esetleg aki játszik itt.: [link]

Mi a véleménye, tapasztalata? Milyenek a szervereik?



2015. nov. 29. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

eredetit ajánlom neked is meg a barátaidnak is.

Nem drága most egyáltalán

1500 Ft-ért vegyetek egy battlechestet, amiben benne van az összes kliens egészen a mists of pandariáig és még jár hozzá 30 napnyi gametime is, szóval 1500 Ft-ért holnap már játszhattok mind a ketten. Annyi korlátja van a dolognak, hogy a warlords of draenor nélkül csak lvl 90-ig tudtok felfejlődni, de egy hónap alatt nem is biztos hogy eljuttok addig.

Ha tetszik, akkor updatelitek a wod-ra és akkor lvl 100 ig tudtok játszani és több területet felfedezni. :)

2015. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :).
2016. jan. 15. 01:28
 3/3 anonim ***** válasza:
np :) megveszitek? Ha jöttök akkor a bloodscalp alli oldalt ajánlom, mert elég sok itt a magyar. Vagy ha hordások vagytok akkor a ragnarost :)
2016. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!