Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik olvasták az éhezők...

Akik olvasták az éhezők viadala könyvet (futótűz) tudnak logikus magyarázatot Peeta viselkedésére?

Figyelt kérdés

(spoiler) Hátha ott le van írva, hogy miért segít Peeta Katnissnek a 13. körzet bombázásánál, majd pár(?) napra rá miért akarja megfojtani?

Mert oké hogy kimosták az agyát kínzással, de azért ne már pár nap alatt..



2015. dec. 10. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a filmet láttam, de elképzelhető, hogy volt egy tiszta pillanata, plusz a tvszereplés után lehet hogy egy durva dózis gyógyszert kapott, azt nem tudom, hogy később hogy fog viselkedni a fickó.
2015. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De de, pár nap múlva már jobban ki van mosva. Már akkor amikor figyelmezteti a 13. körzetet, akkor is nagy erőfeszítésébe tellik kimondani a dolgokat, főleg, hogy utána még jobban megkínozzák. És utána amikor végre már valójában találkozik Katnissel, elborul az agya, mondhatni, hogy ez hullámokban jön rá. Nem tudja mi a különbség az emlékeiben a megtörtént és nem megtörtént dolgok között, így a fejében próbál rájönni de nem nagyon megy neki és utána is lesz pár rrész,ha még nem láttad volna a filmet, ahol így elborul az agya. Szóval igen, hullámokban tör rá.
2015. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Értem, na abba még akkor bele tudok törődni, ha skizofrén jelleggel hol így, hol úgy látja, de akkor remélem ki lesz ez emelve az utolsó részben (még nem láttam).. mert éles váltásnak kicsit abszurd lenne.
2015. dec. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!