Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit írt Musztafa herceg...

Mit írt Musztafa herceg Szulejmánnak ekkor?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hTgWtycWhvQ


4:20


Mikor kivégzik a szultán talál nála egy levelet annak mi a tartalma?



2015. dec. 10. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, ez a kérdés ott volt a megválaszolt kérdéseim között, most még sem találtam itt egy választ sem :o
2015. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt valószínű nem én írtam ki.Én ezt a kérdést most írom ki először.De akkor annak a kérdésnek al linkjét megadnád?
2015. dec. 10. 20:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Elküldenéd végre??
2015. dec. 18. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv. Ha még érdekel, én angolul megszereztem, de most nincs kedvem fordítgatni, ha kell, később megcsinálom.


I am leaving this cruel world where a father kills his own child to you. I choose to die as an oppressed person in place of being someone who's plotting against his father's live for good fortune and power. Maybe my name will not be written in the golden pgaes of history like yours. No one will talk about mine voices. I will not have a throne ruling the world. Moreover chronicles will write that I'm a betrayer and a rebellious sehzade. So be it, let them write. Let them hide the thing from people what Allah knows. A day will come and people will tell the story of the wronged ones to. Maybe years, maybe hundreds of years later someone will tell my story. Someone will hear me and will learn the truth. And that day justice will return to the oppressed person.

2016. márc. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.nem beszélek Angolul s a fordító sem valami hasznos.leírnád akkor Magyarul?
2016. márc. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!