Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen romantikus, egyben...

Milyen romantikus, egyben fantasy/misztikus sorozatokat ajánlanátok? És kosztümöset?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 1 napja keresgélek sorozatokat,de nem találok olyat,ami tetszene.

Láttam már misztikus sorozatok közül: Vampire Diaries,Teen Wolf,Star-crossed,A titkos kör,Pretty Little Liars

Kosztümös:Az uralkodónő (Reign),Borgiák,Tudorok


Ezeken kívül mit ajánlanátok még?



2015. dec. 17. 19:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És hozzá egy kicsi leírást is,ha lehetne :)
2015. dec. 17. 20:11
 2/13 anonim ***** válasza:

Misztikus:

- Charmed: Három, boszorkánnyá vált nővérről szól. A titokról, és a hétkönapjaikra kiható mágiáról, küzdelmekről. Izgalmas, fordulatos, és néhol nagyon szomorú.


- Hex: Cassie-ről kiderül, hogy boszorkány, és Azazael, a bukott angyal is szeretné megkapni őt. Bár tinik a főszereplők, eléggé komor hangulatú, de szupi.


- Dr. Who: egy régi-régi angol sorozat, amit nemrég újítottak fel. Az időutazó Doktor és segítője kalandjait meséli el. Vicces, izgalmas, bár néha falra lehet mászni a Doktortól.


- Moonlight: egy vámpírról szól, aki magánnyomozóként segíti az embereket. éMég nem láttam, de tervben van.


- Dolmen: francia misztikus krimi, fordulatos, néhol igencsak féltem közben.


- Rejtélyek kalandorai: egy pszichológus, egy professzor és egy tudós fejtik meg természetfeletti(nek tűnő) eseményeket. Többnyire érdekes csavar van a végén.


Kosztümös:


- El Secreto de Puente Viejo: Spanyol, és Pepa a bába áll a középpontban. Kicsit hosszú, és néha dél-amerikais, de vannak kifejezetten értelmes részei is.


- Robin Hood (BBC): ezt, azt hiszem nem kell bemutatni. Magyarországon forgatták, amúgy :) Érdekes, pörgős, de néha unalmas, hogy mindig ugyanaz történik, kevés a fordulat.

2015. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Trónok Harca

fantasy világban játszódik, sárkányok, öldöklés, harc meg ilyesmi....

Wolf Blood

Disney sorozat, nem kosztümös, vérfarkasok, tudományos kutatás, Maddyről a vérfarkasról szól, hogy hogyan próbálja eltitkolni a barátai elött a farkasságát

The Originals

A Vámpírnaplók folytatása, újak mellett a Vn szereplői is benne vannak

A titkok könyvtára

Ugyanolyan mint a film trilógia, csak új szereplőkkel

Remélem segítettem!

2015. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Misztikus még:

- True Blood, Heroes, X-csapat, Buffy, Angel (ezek régiek, de néha olyan jó visszanézni), A kiválasztott, True Calling (halott-mentő lány, csak befejezetlen :(), Ghost Wisperer (szellemlátó csajszi)...


Kosztümös:

- The Musketeers (BBC, de nem ajánlom), A katedrális (minisorozat, szuper), Sherlock, Hannibál, Outlander, Gran Hotel (érdekes, fordulatos), Trónok harca...

2015. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek,esetleg olyat nem tudnátok írni,amiben 16-20 éves korosztály játszik? Főleg a CW,ABC,The FOX játszik ilyeneket. :)
2015. dec. 17. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Hart of dixie: CW-s, befejezett, bár nem tini, de igazi csajos, cuki sorozat, egy kisvárosba került new yorki csajról


Gossip girl, Glee esetleg? bár én ezeket nem szerettem


esetleg próbálkozz az Arrow-Flash párossal, bár ez már inkább akciós-fantasy, de én bírom, CW


ja és az Originals, a Vámpírnaplók spin offja is jó

2015. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 PrincessSisters ***** válasza:
Supernatural (Odaát) hát misztikusnak ugyan misztikus de nem tinik játszanak benne. Egy testvérpárról szól, (Sam és Dean Winchester) akik szörnyekre vadásznak. Démonok, vérfarkasok, vámpírok, alakváltók, szellemek, és miegymás. Romantika nem sok van benne, annál több vér és tragédia, de én imádom. (július vége óta megnéztem 10 évadot :) )
2016. jan. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 PrincessSisters ***** válasza:
Once upon a time (egyszer volt hol nem volt) arról szól hogy az összes mese hőst a mi világunkba zárták egy átokkal és nem emlékeznek rá hogy kicsodák. Van benne egy kis romantika, és nem horror de szintén felnőttekről meg egy kisfiúiról szól.
2016. jan. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Shannara krónikái - kosztümös, fantasy, világ vége utáni, elfes, gnómos, emberes,... van ott minden a társadalmi problémáktól kezdve, a kiszabaduló démonokig minden. sajna még csak 1. évad van kint, de az is egy kerek lezárt story. tetszene neked
2016. júl. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
előző voltam: vam egy jó kis szerelmi háromszög is benne
2016. júl. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!