Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most hogy megjelent az új...

Most hogy megjelent az új Star Wars rész mi most a kedvenc rangsorod?

Figyelt kérdés

Én ma láttam az egyik bp-i mozikban a filmet... A mai listám ez:


1. Birodalom Visszavág

2. Jedi Visszatér

3. Az ébredő erő

4. Új remény

5. Sithek bosszúja

6. Jedi visszatér

7. Klónok támadása



2015. dec. 20. 18:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Remélem a 8. részben lesz űrcsata és nem lesz megint egy halálcsillag :D

De valahol olvastam hogy sokkal "sötétebb" rész lesz mint az előző...

2016. jan. 14. 20:14
 12/12 Süle Dominik ***** válasza:

Nekem ez:


1.Star Wars V.rész 98% pontszám:9.7

2.Star Wars III.rész 94% pontszám:9.4

3.Star Wars IV.rész 82% pontszám:8.2

4.Star Wars VI.rész 79% pontszám:7.7

5.Star Wars VII.rész 78% pontszám:7.4

6.Star Wars I.rész 72% pontszám:6.7

7.Star Wars II.rész 57% pontszám:5.9


Rövid kritika mindegyikről:


I.rész:Alapjában nem rossz film és elég látványos is lett de Anakin szereplése gyenge volt és Maul kaphatott volna több cimsort. Nem a legtökéletesebb film de jo.


II.rész:A Star Wars tökéletlenségeinek Dávid szobra ez a rész. Tökéletlen a történet a szereplők gyengén teljesitettek és tul érzelgős/nyálas a film. Tökéletlen de ettől jo film.


III.rész:A leglátványosabb film talán ez az egyik legjobb Star Wars a Birodalom Visszavág óta. Jol meglett csinálva és látványos lett.


IV.rész:Az örök klasszikus. ez a rész adja azt az igazi Star Wars hangulatot amit kell. Izgalmas film remek forgatókönyv régies technologia. Remek műalkotás.


V.rész:A Star Wars filmalkotások királya. Tökéletes film. Nálam favorite ez a rész. Plusz pont hogy itt találkozunk elsőnek Yodával.


VI.rész:A Star Wars filmalkotásai közül ennek van a legszebb forgatokönyve. Luke itt szerezz tudomást arrol hogy van egy testvére és itt tér át a jókhoz Vader. Abszolut jó film és boldogsággal teli.


VII.rész:A Star Wars legfurcsább része. Nehéz összerakni a történetet és a film is re-make szerű lett. Viszont ennek ellenére elég látványos és élvezhető is. Jo kis film ez csak érteni kell a sztorit.

2016. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!