Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bárka (El Barco) című...

A bárka (El Barco) című sorozatnak mi lett a vége valaki leírná?

Figyelt kérdés
Minden linken ahol megtaláltam magyar volt viszont az utolsó kb. 15 perc az eredeti nyelven ment.Amikor Ainhoa elmeséli,hogy kivel mi lett azt el tudná nekem valaki mondani? (pl.: mi lett Buborékkal amikor elvitték a tengeralattjáróra,Ainhoa és Ulises összeházasodtak meg stb.) Ha valaki tud linket aminek magyar nyelven vagy feliratosan megvan az utolsó fele annak az epizódnak az belinkelné? előrre is köszi :)

2015. dec. 27. 19:25
 1/3 anonim válasza:
nagyon későn írom de én most néztem végig. Buborék újra Alexandernek dolgozik és újra beindították a részecskegyorsítót, ezért van a földrengés a végén. Ulises valószínűleg meghal, mert aki a sziklán ül az már úgymond a túlvilágon van, a spanyolok rendszeresen "ábrázolják" így a halottakat akik nagy szereplők voltak. Ainhoa az esküvővel csak erősíteni akarta az "örökké"-t ami sokszor elhangzik a végén. Sok kérdésre azonban nincs válasz, mert elkaszálták a sorozatot és mindent összeb/sztak (már bocsánat).
2016. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!Linket nem tudsz küldeni ahol van magyarul is a
2016. ápr. 28. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hal meg Ulises és online filmek oldalon az összes rész fent van magyarul
2017. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!