Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az alábbi sorozato...

Szerintetek az alábbi sorozatok közül melyik a legjobb:Family Guy, South Park, Archer, Bob burgerfalodája, Firka villa, Ren és Stimpy Show, Rick és Morty, Brickleberry, Happy tree friends, Cleveland Show, Amerikai Fater?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Rick and Morty
2016. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
happy tree frieeeeeeeeeends. <3.
2016. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Family guy az első kérdés nélkül aztán South Park aztán Brickleberry utána Archer
2016. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Family Guy vagy Archer az első, utána Cleveland show, South Park, Bob burgerfalodája, Brickleberry. A Happy Tree Friends nem igazán tartozik ezek közé, mert az nem feltétlen a humorról szól. A többit pedig nem ismerem.
2016. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
South Park a legjobb<3
2016. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
24%
A Family Guy es a Brickleberry a legjobb utána az Archer a többit meg nem szeretem/ismerem
2016. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
45%
happy tree friends ♥
2016. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
45%
Happy Tree Friends ^_^
2016. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Fogós kérdés, mivel mindegyiknek megvan a maga előnye, és természetesen teljesen ízlésfüggő, hogy kinek mi jön be.


Szerintem a legjobb a South Park és a Rick és Morty innen, de a többieknek is megvan a maga sajátossága, ami miatt szeretni lehet. A South Park-ot a kemény társadalomkritikája miatt szeretem, a Rick és Mortynak pedig a történetvezetése, és a megvalósítása remekel, ami pedig mindkettőben megvan, azok a remek karakterek.


A Family Guy-nak is mesteri humora volt, kialakította az egyéni stílusát, de a mostani, új évadban már nem tudom komolyan venni. Az Archer-ben a dialógusok rafináltak, lehetetlen őket megunni. A Bob Burger Falodája pedig kikapcsolódásnak isteni, imádok egy kemény nap után leülni a tévé elé, és egy kávé társaságában nézni egy-két részt,

2017. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az én Top 5-ös listám:

Rick and Morty

Family Guy

Bob burgerfalodája

South Park

Amerikai fater

2017. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!